Pabėgusių A. Boso vilkų detektyvas: vienas emigravo į Latviją

 (56)
Iš Antano Boso elnyno pabėgę vilkai bastosi ne tik Lietuvoje. Vieną iš jų GRYNAS.lt skaitytoja nufilmavo kaimyninėje Latvijoje. Ji buvo labai nustebusi netoli sienos su Lietuva pamačiusi tokį drąsų pilkį. Ir tik vėliau sužinojo, kad tai iš aptvaro pabėgęs plėšrūnas.
Latvijoje užfiksuotas pabėgęs vilkas - kairėje, dešinėje - S. Paltanavičiaus nuotr.
© DELFI montažas

Moteris teigė vilką nufilmavusi vasario 16-ąją važiuodama automobiliu. Šį gyvūną ji pastebėjo Latvijos teritorijoje, netoli sienos su Lietuva.

„Vasario 16 dieną apie 14 val. 30 min. vienas iš vilkų buvo nufilmuotas Latvijos teritorijoje. Važiavome iš Palangos į Latviją, kai kelio priekyje išvydome bėgantį vilką. Pagalvojome, kad tai yra šuo. Bet pravažiavę pamatėme, kad vilkas. Grįžome atgal ir pradėjome filmuoti“, - susitikimą su vilku žurnalistams apibūdino moteris.

Ji teigė, kad plėšrūnas nebijojo automobilio ir jame esančių žmonių. O ir pačiai skaitytojai toks susitikimas paliko gerą įspūdį.

„Vilkas nesibaidė. Jis bėgo kelio pakraščiu, pereidamas iš vienos kelio pusės į kitą. Iš elgesio atrodė, kad tai vilkšunis. Tačiau iš išvaizdos matėme, kad tai vilkas. Su draugu važiuodami juokėmės, kad tikriausiai nelegaliai lietuvis vilkas atklydo pas panų į Latviją. Ir tik kitą dieną sužinojome, kad tai Bosų vilkas“, - juokėsi moteris.

GRYNAS.lt primena, kad iš A. Boso elnyno, esančio Karklėje, pabėgo trys vilkai. Tačiau šiuo metu gyvi tik du, nes vieną partrenkė automobilis.

Kitas vilkas buvo užfiksuotas Palangos savivaldybės teritorijoje netoli gyvenamųjų namų. Jį nufilmavęs Vitalijus Jankūnas teigė, kad plėšrūnas nebijojo žmonių ir atrodė kaip namuose augintas šuo.

Jeigu ir jūs pamatėte A. Boso vilką, turite nuotraukų ar filmuotos medžiagos, kviečiame pasidalinti su portalu GRYNAS.lt. Siųskite medžiagą el. paštu grynas@grynas.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)