„Šis gyvenimo būdo treneris Radvila Rudasis (rudasis ausylis) gali patarti, ką daryti, kad miego metu ir jūsų veidely atsirastų va tokia šypsena. Reikia paimti savo ausis ir susikišti jas... po pažastimis! Ypač jei jos iki kelių. Dar, aišku, būtų gerai negerti redbulių ir nežiūrėt prieš miegą siaubiakų. Linkim saldaus miego mažiesiems monstriukams, o visiems kitiems žinduoliams sėkmingo savaitės starto!“, – pirmadienį savo feisbuko paskyroje rašė Kauno marių regioninio parko direkcija.

Ji primena, kad nuo spalio iki balandžio pabaigos šikšnosparniai miega, todėl draudžiama lankytis jų žiemavietėse ir trikdyti jų ramybę.

„Kas neklausys, tą vasarą visokie uodai sules!“, – juokavo direkcijos specialistai. Vis dėlto reikia nepamiršti, kad šikšnosparniai iš tiesų naikina uodus ir kai kurie gyventojai net specialiai kelia jiems inkilus, kad šie įsikurtų apylinkėse ir taip sumažintų ten besiveisiančių kraujasiurbių skaičių.

Kauno marių regioninio parko direkcija pridūrė, kad nuotraukoje matomos šikšnosparnio ausys iš tiesų yra visai ne ausys, o oželiai – ataugos, dar kitaip vadinamos kramsliais. Tikros šikšnosparnio ausys yra paslėptos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės