Jo dalyviai Bernardinų sode turės ieškoti paslėptų „lobių“ ir įveikti užduotis, o geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos prizais. Organizatorių teigimu, gyventojai galės ne tik pasitikrinti žinias, bet ir sužinoti įdomių faktų apie mus supančią gamtą.

„Vilnius – išskirtinis miestas. Čia ne tik daug žalumos, bet ir reikšmingų gamtinių objektų ir reiškinių. Pavyzdžiui, sostinės Vingio parko prieigose kasmet galima išvysti migruojančias varles – tai gana retas reiškinys didmiesčiuose. Ypač įdomus šalia Katedros įsikūręs Bernardinų sodas, kuriame galima rasti ne tik didžiulę augalų įvairovę, bet ir paukščių, kurie dar visai neseniai buvo įtraukti į Lietuvos raudonąją knygą. Tiesa, dabar jų populiacija išaugo, todėl jie nebėra laikomi saugoma rūšimi“, – pastebi renginį organizuojančio Žaliosios politikos instituto vadovas Remigijus Lapinskas.

Jo įsitikinimu, į kasdienius rūpesčius įsitraukę žmonės dažnai neranda laiko pasidomėti mus pačius supančia aplinka. Mėgstame keliauti į kitus miestus ar šalis, nors daug įdomių dalykų galima išvysti ir savo mieste. Tai paskatino jo atstovaujamą organizaciją užmegzti bendradarbiavimą su Vilniaus miesto savivaldybe ir surengti aplinkosauginį žaidimą Vilniaus šeimoms, kuris įkvėptų daugiau pasidomėti mus supančia aplinka ir į pažinimo procesą įtrauktų jauniausius tyrinėtojus – vaikus.

Žaidimas vyks rugpjūčio 28 d. 11 val. Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija, kurią vykdo Žaliosios politikos institutas (info@zaliojipolitika.lt).

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės