Alytuje formuojasi didžiulis ledo luitas: gyventojams kyla grėsmė

 (33)
Naujai įrengtoje Alytaus Žaliojoje gatvėje ant pėsčiųjų tako po tiltu susiformavo storas ledo sluoksnis, kuris nuolat didėja dėl nežinia iš kur tekančio vandens. Alytaus miesto savivaldybė priversta uždaryti dalį neseniai priduotos gatvės.
Alytuje formuojasi ledo luitas
© alytusplius.lt

Pėstiesiems pasivaikščiojimas Žaliąja gatve gali būti labai pavojingas, nes ledas pasidengė iškritusiu sniegu ir yra nepastebimas.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Žuromskas teigė, kad pagrindinė problema minėtoje gatvėje yra šalia viaduko ir po juo, kur dėl nuolat tekančio vandens formuojasi ledas. Iš kur bėga vanduo, kuris, kaip spėjama, ir buvo praėjusių metų paskutiniosiomis dienomis nuslinkusio šlaito priežastis, kol kas dar nėra aišku.

„Šiuo metu ieškome, kas galėtų atlikti ekspertizę ir nustatyti vandens šaltinį. Planuojame uždaryti dalį Žaliosios gatvės. Ja bus galima praeiti nuo Jotvingių gatvės iki Ligoninės gatvės ir nuo Kauno gatvės iki vandens tako. Kita gatvės dalis bus uždaryta“, - sakė K. Žuromskas.

Kol miesto savivaldybė spręs Žaliojoje gatvėje iškilusią problemą, alytiškiams teks rinktis kitą pasivaikščiojimo maršrutą.

Alytuje formuojasi ledo luitas
Alytuje formuojasi ledo luitas
© alytusplius.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)