Aktorė N. Narmontaitė Tauragėje pasijuto kaip prie Niagaros krioklio

 (7)
Aktorė Nijolė Narmontaitė Tauragėje pasijautė tarsi ant Niagaros krioklio. Prie pat užtvankos esantis viešbutis turėjo atlaikyti rąstų smūgių išbandymą, aktorė tai įamžino vaizdo įraše, kurį patalpino socialiniame tinkle „Facebook“.
Tauragės užtvanka
© Stopkadras

„Tai yra Tauragės užtvanka, upė Jūra. Jūs neįsivaizduojate, koks yra kalimas. Kai duoda koks rąstas į namą, atrodo, kad jis nugrius. Fantastiškas įspūdis, labai geras. Tai yra didelė egzotika. Esu buvusi ant Niagaros krioklio ir jausmas panašu, kai naktį tokia egzotika pasijaučia. Mums labai labai patiko“, - sakė N. Narmontaitė.

Tauragės užtvanka – 3 m aukščio Jūros upės užtvanka Tauragėje, 100 m žemiau Molupio upelio žiočių. Šiuo metu joje dėl potvynio galima pamatyti išvirtusių medžių ir stambių šakų.

Niagaros krioklys :) Tauragėj

Toks jausmas, kad šiąnakt miegojom virš Niagaros krioklio :) Sunešti rąstai ir ledo lytys su didele jėga nuolat daužėsi į mūrą - maniau, kad pramuš viešbučio sienas :), bet buvo super! Ypač Pauliui tas vandens šniokštimas tiko :) Tauragė "Bangos" viešbutis.Posted by Nijole Narmontaite on 2016 m. vasario 1 d.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)