Naudojimasis „Neste“ stiklų ploviklio savitarna sparčiai populiarėja, todėl vien per šiuos metus jau įrengta 11 naujų „Easy Fill“ kolonėlių. Kitąmet tinklą planuojama išplėsti dar 15 papildomų kolonėlių.

„Nuolat stengiamės savo klientams suteikti kuo daugiau papildomų savitarnos paslaugų. Pirmąsias automobilių stiklų ploviklio kolonėles įrengėme Vilniuje dar 2019-aisiais. Šiandien galime drąsiai pasakyti, kad šis tvarus verslo sprendimas pasiteisino ir tapo vairuotojų ypač pamėgta paslauga.

Klientai įprato vienu sustojimu ploviklio įsipilti taip pat greitai ir paprastai kaip degalų“, – sako „Neste Lietuva“ vadovas Markus Lindkvist.

Šiemet įvykdžius numatytą plėtrą ir pasiūlius šią tvaresnę paslaugą didesniam ratui vartotojų, plastiko atliekų kiekį numatoma sumažinti iki 38 tūkst. pakuočių per metus – tai atitinka beveik 19 plastiko atliekų pilnų padėklų.

Neste

M. Lindkvist teigimu, rinkdamasis stiklų plovimo skystį be plastiko pakuotės kiekvienas vartotojas gali net ir mažais žingsniais prisidėti prie tvarumo.

Kadangi tuščiuose automobilių stiklų ploviklio bakeliuose lieka cheminių medžiagų, jie yra laikomi potencialiai pavojinga atlieka. Dėl šios priežasties nerekomenduojama jų išmesti į įprastus buitinių atliekų ar rūšiavimo konteinerius.

Šiuo metu „Neste“ degalinėse esančiose „Easy Fill“ kolonėlėse prekiaujama jau žieminiu automobilių stiklų plovikliu. Unikalios formulės skystis kvepia citrusiniais vaisiais, jo sudėtyje nėra metanolio ir alergenų. Ploviklio gamyboje naudojamas tik aukštos kokybės etilo spiritas, neturintis aštraus kvapo.

Skystis efektyviai nuvalo purvą, yra tinkamas vėduokliniams purkštukams. Jį naudojant nesusidaro matinė plėvelė su kelio druska, nekenkiama automobilio dažams ir lako dangoms, nesausinamos valytuvų gumelės. Dėl sudėtyje esančių priedų, stabdančių skysčio garavimą, ploviklis neužkemša purkštukų ir pagerina matomumą.

Automobilių stiklų ploviklio kolonėlių savitarna galima pasinaudoti daugumoje didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančių „Neste“ degalinių: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Kėdainiuose, Pabradėje, Radviliškyje. Plovimo skysčio įsipilti gali ne tik lengvieji automobiliai, bet ir sunkiasvorės transporto priemonės.

„Neste“ ne vienerius metus iš eilės patenka į tvariausių pasaulio įmonių ketvertuką, o šiemet vartotojų buvo antrąkart pripažinta tvariausiu prekės ženklu degalų kategorijoje Lietuvoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės