Pričiupo nedrausmingus žvejus: mokės didžiules baudas ir neteks žvejybos įrankių

 (11)
Utenos RAAD Ignalinos agentūra sausio 8-9 dienomis vykdė gyvosios gamtos apsaugos reidus. Šių reidų metu nustatyta 14 pažeidimų, pranešime spaudai informuoja aplinkosaugininkai.
Sulaikyti žvejai
© Utenos RAAD

Sausio 9 d. vienas pilietis Ūsių ežere, Ignalinos rajone, nusprendė pagaudyti lydekų, naudodamas masalui žuvelę. Pažeidėjas tai darė ne tik draudžiamu laiku, nes nuo sausio 2 d. žvejoti naudojant masalui žuvelę draudžiama, bet ir daugiau nei du kartus viršijo leidžiamų žvejybos įrankių skaičių. Iš viso buvo pastatęs 11 palaidinių.

Nors palaidinių pastatymo vietos buvo kruopščiai slepiamos, inspektoriai jas surado ir už šią veiklą minėtam pažeidėjui surašė protokolą. Pažeidėjo žvejybinis grąžtas, žvejybinė meškerė bei palaidinės bus konfiskuotos.

Sulaikytas žvejas
Sulaikytas žvejas
© Utenos RAAD

Toks pat pažeidimas nustatytas ir Ignalinos rajono Viksvojo ežere. Pilietis E.G. draudžiamu laiku naudojo masalui žuveles, norėdamas pagauti lydekų. Iš pažeidėjo paimti skrituliai ir žvejybinis grąžtas.

Šių pažeidėjų laukia įrankių konfiskavimas bei baudos nuo 115 iki 289 eurų.

Reido metu taip pat nustatyti Aukštaitijos nacionalinio parko rezervato lankymo taisyklių 6 pažeidimai bei Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių 6 nešiurkštūs pažeidimai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)