Mačiuliškių tvenkinyje, esančiame Sasnavos sen., Marijampolės sav. nustatytas šiurkštus žvejybos taisyklių pažeidimas. Gavus informaciją, kad minėtame tvenkinyje gali būti neteisėtai žvejojama tinklais, Gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai nutarė pabudėti prie minėto tvenkinio ir patikrinti šią informaciją.

Informacija pasitvirtino. Pavakare į tvenkinį įplaukė valtis su vienu asmeniu, kuris kažko įtariai dairėsi aplinkui, bet nepastebėjęs surengtos pasalos, ėmė tikrinti tinklą. Šios veiklos metu brakonierius ir buvo sulaikytas. Paaiškėjo, kad neteisėtai žvejojo Marijampolės miesto gyventojas, kuris tvenkinyje buvo pastatęs du tinklus į kuriuos buvo papuolusi viena lydeka.

Už draudžiamą veiklą minėtam piliečiui bus paskirta bauda, siekianti iki 289 eurų, teks atlyginti padarytą 158 eurų žalą aplinkai bei atsisveikinti su valtimi ir tinklais, kurie bus konfiskuoti.

Susiję straipsniai
Išgelbėta į kaimą atklydusi lūšis

Šeštadienį Utenos regiono aplinkosaugininkai Molėtų rajono Bebrusų kaime gelbėjo sužeistą lūšį. Apie į šį kaimą atklydusį gyvūną bendruoju p...

Top naujienos