Medžiotojams rimti nemalonumai – teks patuštinti piniginę

 (11)
Sausio 24 d. Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, talkinant neetatiniam aplinkos apsaugos inspektoriui, vykdydami reidą sulaikė du „Kapčiamiesčio“ medžiotojų būrelio medžiotojus.
Medžioklė
© Shutterstock

Negyvenamoje sodyboje, Paveisininkų kaime, Lazdijų rajone, sulaikyti pil. V. K. ir M. D. baigiant doroti stirnos patiną. Asmenys aiškinosi pareigūnams, kad stirnos patiną sumedžiojo ne jie, tačiau pasiteisinimai pareigūnų neįtikino. Iš medžiotojų paimti ginklai bei medžiotojų bilietai.

Už neteisėtai sumedžiotą stirnos patiną gresia atsakomybė pagal LR ATPK 85 str. 6 d. - bauda nuo 868 iki 1737 eurų su teisės medžioti atėmimu nuo vienerių iki penkerių metų ir pažeidimo padarymo įrankių, transporto priemonių, kurios buvo panaudotos gyvūnams sumedžioti ir (ar) sumedžiotiems gyvūnams gabenti, ir kitų pažeidimo padarymo priemonių konfiskavimu. Už neteisėtai sumedžiotą stirnos patiną „medžiotojams“ teks atlyginti 1594 eurų žalą gyvajai gamtai.

Aplinkosaugininkai kvieči piliečius būti neabejingais ir apie pastebėtus gyvosios gamtos išteklių naudojimo pažeidimus informuoti Bendruoju pagalbos centro numeriu 112.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)