Įžūlumo viršūnė: tokio poelgio negali pateisinti

 (82)
Į GRYNAS.lt redakciją kreipėsi skaitytoja, užfiksavusi labai įžūlų vairuotoją, kuris automobilį įsigudrino pastatyti viduryje pievos.
Automobilis pievoje
© Skaitytojo nuotr.

„Vilniuje prie A. P. Kavoliuko g. 16 namo stovi pievoje automobilis. Reikia ekologinę baudą išrašyti šitam nedorėliui, kad savo automobiliu teršia ir žaloja bundančią gamtą“, - rašė skaitytoja.

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros vedėjas Mindaugas Povilauskas GRYNAS.lt teigė, kad aplinkosaugininkai sulaukia nemažai tokių skundų. O geriausia, kai žmonės atsiunčia nuotraukas, kuriose užfiksuotas pažeidimas. Tiesa, jose turi matytis automobilio valstybiniai numeriai.

„Už automobilio statymą ant žolės baudžia ir aplinkosaugininkai. Vasarą tokių skundų yra daugiau, žiemą, žinoma, sulaukiame mažiau, bet kartais Vilniaus mieste per mėnesį būna 3-4, o kartais per dieną būna ir 10 pranešimų - įvairiai. Paprastai vasarą patys organizuojame reidus ir ieškome pažeidimų“, - kalbėjo M. Povilauskas.

Pagal ATPK neteisėtas važiavimas per žolinę dangą, miško paklotę ar vandens telkinių ledu motorinėmis transporto priemonėmis užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 14 iki 144 eurų.

O neteisėtas važiavimas per žolinę dangą, miško paklotę motorinėmis transporto priemonėmis, jeigu dėl to žolinė danga ar miško paklotė buvo sužalota ar sunaikinta užtraukia dar didesnę baudą - nuo 144 iki 289 eurų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)