Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai šį asmenį kartu su jo bendrininku R. Ž., žvejojančius statomais tinklais, šiais metais sulaikė jau ketvirtą kartą...

Gruodžio 10 d. ryte dar buvo tamsu, kai minėti asmenys atvyko prie Tauragno ežero. Sėdę į valtį jie išplaukė traukti prieš keletą dienų pastatytų seliavinių tinklų. GGAI inspektoriai jų jau laukė. Ištraukę 7 tinklus, pažeidėjai pasuko link kranto.

Nors išsilaipino gana toli nuo išplaukimo vietos, tačiau aplinkosaugininkų pergudrauti nepavyko. Aiškinantis pažeidimo padarymo aplinkybes nustatyta, kad šie piliečiai 7 statomais tinklais neteisėtai sugavo 16 kg seliavų ir 5,5 kg kuojų. Jiems surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai, paimta valtis, tinklai ir neteisėtai sugautos žuvys.

Pažeidėjams bus skirtos administracinės baudos nuo 115 iki 289 eurų, konfiskuota valtis ir tinklai bei teks atlyginti 211,50 eurų dydžio žalą, padarytą žuvų ištekliams. Reikia pažymėti, kad GGAI pareigūnai šiuos asmenis jau keleri metai iš eilės kiekvieną rudenį sulaiko neteisėtai gaudančius seliavas Tauragno ežere.
Sulaikyti brakonieriai
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės