Aplinkosaugininkai įspėja vairuotojus: nepaisantys draudimo mokės baudas

 (28)
Užšalus vandens telkiniams ir užlietoms pievoms, kai kurie azarto mėgėjai automobiliais arba keturračiais nusprendžia pasivažinėti ledu. Tačiau valstybiniai parkai įspėja, kad toks pasivažinėjimas gali brangiai kainuoti, nes aplinkosaugininkai tai laiko pažeidimu ir yra pasirengę skirti baudas.
Automobilis ant ledo
© DELFI nuotr.

Pastaruoju metu pamaryje užšalus potvynio vandens užlietoms pievoms ir Kuršių marioms, vis daugiau drąsuolių nusprendžia išbandyti savo automobilio manevringumą bei galimybes važiuojant ledu. „Tačiau dažnas iš jų nė kiek nesusimąsto, kad tokia savo veikla pažeidžia teisės aktų nuostatas ir gali užsitraukti administracinę atsakomybę, t.y. jam gali būti surašytas administracinių teisės aktų pažeidimo protokolas ir skirta bauda“, - savo „Facebook“ paskyroje parašė Nemuno deltos regioninis parkas.

Ir čia pat jis primena Administracinių teisės pažeidimų kodekso 76 straipsnį, kuris už saugomų teritorijų režimo pažeidimą užtraukia įspėjimą arba baudą piliečiams nuo dvidešimt aštuonių iki aštuoniasdešimt šešių eurų.

Be to, parko administracija priduria, kad draudimas važinėti ne keliais yra numatytas bent keliuose teisės aktuose. „Nemažiau svarbu, kad kiekvienas važinėjantis ledu rizikuoja ir savo bei keleivių saugumu, nes niekas negali būti užtikrintas, kad lede nėra properšų ar silpniau užšalusių vietų“, - į vairuotojus kreipėsi regioninio parko darbuotojai.

Jų teigimu, važinėjimas ledu kenkia regioninio parko gamtinėms vertybėms.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)