-
Vakar

13 liekninančių maisto produktų derinių (24) 8 val.

Galbūt įsibėgėjant vasarai norite padailinti figūrą? Ar žinojote, kad tam tikri maisto produktų deriniai skatina lieknėjimą labiau nei maisto ribojimas?

liepos 14 d., 2018

Maisto produktai, kurie organizme virsta cukrumi (64) 1 d.

Dažnai laikydamiesi sveikos mitybos rekomendacijų atsisakome cukraus, įvairių kepinių, desertų, saldintos kavos ar arbatos. Tačiau nė nesusimąstome, kad kai kurie produktai, kurie net nepanašūs į cukrų, organizme virsta būtent juo.

liepos 13 d., 2018

Kelionės: pažinimo džiaugsmas ar ištvermės iššūkiai? (8) 2 d.

Nors kiekvieno hobiai – skirtingi, pagal statistiką vienas iš populiariausių – kelionės. Ir iš tiesų, maža žmonių, kurie nesimėgautų pasivaikščiojimu po Liuksembergo sodus ar tiesiog ramiu pasisėdėjimu prie Trevi fontano.

liepos 12 d., 2018

Mankšta žiūrintiems FIFA 2018 ir ne tik: 50 pratimų su futbolo kamuoliu 4 d.

Puikus būdas prajudinti savo kūną bet kur, kur turime bent šiek tiek vietos judėti, – atlikti mankštą su futbolo kamuoliu, tikina treneris Povilas Radis, sukūręs svetainę, kurioje galima išmokti 50 skirtingų pratimų su kamuoliu.

liepos 11 d., 2018

Dieta „16 : 8“ – dar vienas įnagis norintiems sulieknėti (5) 4 d.

Naujas tyrimas parodė – nuo 10 iki 18 val. valgydami, ką nori, o likusias 16 paros valandų pasninkaudami, žmonės per tris mėnesius sumažino kūno masę trimis procentais, informuoja dailymail.co.uk.

Bronchų astma – ne kliūtis sportuoti (9) 5 d.

Sveiki, norėjau sužinoti, koks fizinis krūvis tinka sergančiajam astma, ar jis išvis galimas? Rasa, 25 metai

liepos 10 d., 2018

10 linksmų pratimų, saugančių vaikus nuo plokščiapėdystės (2) 5 d.

Ko gero, retas kuris tėtis ar mama pasiskųstų, jog jų vaikas per mažai aktyvus – tik ir žiūrėk, kur jaunasis vijurkas nubėgo šį kartą. Šią neblėstančią energiją itin svarbu išnaudoti tikslingai, mažojo aktyvisto sveikatinimui.