Kviečiame susipažinti su praėjusią savaitę daugiausia dėmesio sulaukusiais darbo skelbimais.

1. Bendrovė „Aviator MRO“ darbui Vilniuje ieško lėktuvų mechaniko.

Siūlomas atlygis: 7-12 Eur/val., neatskaičius mokesčių.

Darbo pasiūlymas parašytas anglų kalba, iš kandidatų tikimasi puikių anglų kalbos žinių, civilinės aviacijos industrijos išmanymo. Panašaus darbo patirtis būtų privalumas. Skelbime išsamiai supažindinama su darbo pobūdžiu, reikalavimų nėra daug, bet jie specifiniai – attitinkantys darbo pobūdį. Įmonė neprisistato, tačiau pateikia darbo šioje įmonėje privalumų sąrašą.

2. Didmeninės prekybos įmonė „Rigalit Lietuva“ darbui Kaune ieško ofiso vadybininko (-ės).

Atlyginimas: 1573 Eur (bruto).

„Pagal darbo pobūdžio aprašymą, šis darbas tiktų apskaitos srities specialistui. Ieškoma darbuotojo, turinčio aukštesnįjį/aukštąjį su finansais susijusį išsilavinimą, mokančio anglų ir pageidautina – rusų kalbas, gebančio dirbti operatyviai ir nuosekliai. Įmonė išsamiau neprisistato, darbuotojui siūlo šabloninius dalykus“, – skelbimą vertina CV-Online marketingo vadovė Rita Karavaitienė.

3.
Personalo atrankų įmonė savo klientui – gamybinių įmonių grupei Kaune ieško patyrusio technikos vadovo (-ės).

Atlyginimas: 4000-4500 Eur prieš mokesčius + su rezultatais susieta skatinimo sistema bei tarnybinis automobilis.

Technikos vadovas bus grupės top vadovų komandos narys ir, bendradarbiaudamas su grupės gamyklų vadovais bei techniniais padaliniais, analizuos gamybos modernizavimo poreikius visose gamyklose, planuos inovacijas ir investicijas, talkins ieškant tinkamiausių techninių bei gamybos proceso efektyvumo didinimo sprendimų.

Iš kandidatų tikimasi svarios vadovaujančio darbo patirties, techninio/inžinerinio išsilavinimo, gebėjimo dirbti su žmonėmis ir valdyti gamybos techninio modernizavimo projektus.

Skelbimas tvarkingas, išsamus, profesionaliai paruoštas.

4. Bendrovė „Felit“ (IKEA), 2021 metų CV-Online TOP Darbdavys, darbui Vilniuje ieško verslo klientų projektų vadovo (-ės).

Siūlomas atlyginimas: nuo 1750 Eur (bruto).

„IKEA darbo pasiūlymas – su išskirtiniu stiliumi. Įmonė nebijo drąsesnių sprendimų ir į savo potencialius darbuotojus kreipiasi su humoru – „Nors ir dirbame tarp dėžių, bet mąstome už jų ribų“.
Įmonė išsamiai aprašo darbo pobūdį, kelia tikslingus reikalavimus ir pateikia išieškotus privalumus, skatinančius kandidatuoti“, – pastebi R. Karavaitienė.

5. Personalo atrankų įmonė savo klientui – tarptautinei transporto kompanijai ieško komercijos direktoriaus (-ės), Vilniuje arba Šiauliuose.

Atlyginimas – 4000-6000 Eur į rankas + premijos už pasiektus rezultatus.

Įmonė darbo skelbimą pradeda ne nuo darbo pobūdžio ar reikalavimų, o nuo kompanijos pasiūlymo kandidatui. Darbo pobūdžio aprašymas išsamus, būsimas darbuotojas bus atsakingas už įmonės komercinės veiklos ilgalaikės strategijos kūrimą, kontrolę ir įgyvendinimą; Pardavimų skyriaus ir jame esančių poskyrių kuravimą; Nuolatinį rinkos tyrimų ir analizės atlikimą; Strateginis kainodaros valdymą ir t.t. Tam bus reikalinga bent 5 metų panašaus darbo patirtis, aukštasis išsilavinimas, puikios strateginio mąstymo ir lyderystės kompetencijos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)