aA
Statybos, remonto, apdailos ir sodo prekių parduotuvių tinklas „Moki Veži“ didina algas savo darbuotojams. Konkretus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo užimamų pareigų, kompetencijų lygio ir vidutiniškai algos augs apie 17 proc. Iš viso bendrovė atlyginimų biudžeto didinimui iki 2022 metų pabaigos papildomai skiria virš 2 mln. eurų.
„Moki Veži“ kelia algas: ypač tai pajus vienos grandies darbuotojai
© Organizacijos nuotr.

„Praėję metai dėl COVID-19 pandemijos nestokojo iššūkių, tačiau kasdienių darbuotojų pastangų ir atsidavimo dėka mums pavyko pasiekti reikšmingų rezultatų. Nors remiantis SEB banko ekonominėmis prognozėmis, 2022 m. vidutinis bruto darbo užmokestis didės 8,7 proc., o mažmeninės prekybos srityje numatomas apie 9,3 proc. metinis algų augimas, galvodami apie ilgalaikę perspektyvą, mes atlyginimus keliame vidutiniškai 17 proc., o priklausomai nuo pareigų – net iki 23 proc., didžiausią atlygio didėjimą pajus tiesiogiai su klientais dirbantys darbuotojai. Tikime, kad tiek esamiems, tiek būsimiems darbuotojams geresnis finansinis stabilumas padės dar labiau susikoncentruoti į asmeninių ir komandinių rezultatų siekimą“, – pranešime žiniasklaidai sako „Moki Veži“ personalo vadovė Akvilė Pačėsaitė.

„Moki Veži“ kelia algas: ypač tai pajus vienos grandies darbuotojai
© Organizacijos nuotr.


Atlyginimas įmonės darbuotojams bus keliamas keliais etapais: nuo sausio mėn. algos padidėjo visiems parduotuvėse dirbantiems mažmeninės prekybos darbuotojams, jos dar kartą augs kovo mėn. O nuo balandžio mėn. atlyginimas didės ir didmeninės prekybos bei administracijos darbuotojams.


Dėmesys kiekvienam darbuotojui

A. Pačėsaitė sako, kad sąžiningas atlyginimas už darbą yra bazinis kiekvieno darbuotojo poreikis, kuris suteikia jam saugumo ir stabilumo jausmą bei stipriai prisideda prie motyvacijos.

„Taip pat mums labai svarbu, kad kiekvienas darbuotojas būtų vertinamas pagal turimas žinias bei demonstruojamus įgūdžius, todėl 2021 metais pradėjome teigiamų atsiliepimų sulaukusią kvalifikacijų vertinimo programą, kurios tikslas – leisti darbuotojams savanoriškai įsivertinti ir pagerinti savo žinias ir įgūdžius bei geriausius rezultatus pasiekusiems skirti papildomą priedą prie atlyginimo. 2022 metais tęsime šią gerąją praktiką ir kviesime joje sudalyvauti vis didesnę dalį darbuotojų“, – pasakoja personalo vadovė.

„Moki Veži“ kelia algas: ypač tai pajus vienos grandies darbuotojai
© Organizacijos nuotr.


Akvilė Pačėsaitė pratęsia, kad įmonei svarbūs ne tik greiti ir pažangūs sprendimai, kurie padeda lengviau atlikti kasdienius darbus ir į kuriuos pastaruoju metu nuosekliai investuojama, bet ir ilgalaikis rūpestis žmonėmis, jų pasitenkinimas savo darbo vieta bei įsitraukimas.

„Suprantame, kad vien tik darbo užmokestis negali padėti išlaikyti talentingiausių mūsų darbuotojų, todėl daug dėmesio skiriame ir vidinės aplinkos kūrimui. Dėl to parduotuvės direktorius, o administracijoje – skyriaus vadovas stengiasi, kad kiekvienas komandos narys jaustųsi pastebėtas, išklausytas ir įvertintas. Taip pat aktyviai skatina juos plėsti savo atsakomybių ribas ir užimti vis aukštesnes pareigas“, – pasakoja A. Pačėsaitė.


Siūlo ne tik finansines naudas

Be reguliariai augančio darbo užmokesčio, papildomų priedų ir karjeros galimybių, bendrovė savo darbuotojams suteikia ir kitų papildomų naudų: specialių nuolaidų apsiperkant tiek įmonės, tiek partnerių parduotuvėse, galimybę nuolat dalyvauti įvairiuose pardavimų ir klientų aptarnavimo konkursuose bei prisidėti prie prekybos tinklo vykdomų projektų ir net tapti jo reklaminiu veidu.

„Moki Veži“ kelia algas: ypač tai pajus vienos grandies darbuotojai
© Organizacijos nuotr.


„Be to, visi kartu švenčiame įmonei svarbias progas: parduotuvių gimtadienius, įmonės vasaros šventę ir kitus, komandos tradicijas puoselėjančius įvykius. Taip pat darbuotojus nuolat skatiname kartu su komanda spręsti darbe iškilusius sunkumus ir visiems kartu ieškoti geriausių sprendimų. Tai motyvuoja tikėti bendru tikslu ir aktyviai įsitraukti į įmonės gyvenimą“, – pastebi personalo vadovė.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(16 žmonių įvertino)
2.1250

Skelbiama Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos vadovo atranka (1)

Kandidatų paiešką vykdys ir juos įvertinti Žemės ūkio ministerijai padės vadovų paieškos...

Populiariausi – žinomų įmonių darbo skelbimai: darbuotojų ieško japoniškų automobilių gamintojas, didžiausia žiniasklaidos grupė (3)

„Įmonės vardo žinomumas padeda pritraukti daugiau kandidatų dėmesio“, – pastebi CV-Online...

TOP darbdaviai ieško darbuotojų – patirtis nebūtina, o mokės ir 1000 eurų į rankas (41)

Nors įprastai sausio mėnesį darbo paieškos rinka kiek sulėtėja, tačiau darbo pasiūlymų...

„Moki Veži“ kelia algas: ypač tai pajus vienos grandies darbuotojai (12)

Statybos, remonto, apdailos ir sodo prekių parduotuvių tinklas „Moki Veži“ didina algas savo...

Sparčiai auga nekvalifikuotų darbuotojų poreikis darbui Vokietijoje, Olandijoje – yra pasiūlymų ir moterims, poroms (13)

Prieš 6 metus įkurta tarptautinė įmonių grupė „HireLabas“, turinti padalinius keliose...

Top naujienos

Ekspertas: jei Rusija apsisprendžia, tai klausimas ne mėnesių, o savaičių (90)

Praėjusią savaitę vyko ne vienas pokalbis tarp Vakarų ir Rusijos. Nepaisant to, Jungtinės...

Rusijos dujų tranzito planas neleidžia Europai atsikvėpti

Rusija išlaiko įtampą Europos gamtinių dujų rinkoje, nes iš šalies preliminarių vasario...

Į Lietuvą atkeliauja nauja vakcina nuo COVID-19: dėl savo išskirtinumo daliai žmonių ji bus priimtinesnė

Jau šių metų vasario antroje pusėje Lietuvoje nuo koronaviruso bus galima skiepytis nebe...

Baltieji rūmai: Rusija gali pulti Ukrainą bet kuriuo metu (196)

Baltieji rūmai antradienį pareiškė, kad Rusija yra užsimojusi surengti karinį puolimą prieš...

D+Roma Macijauskaitė

„Mantinga“ generalinis direktorius – apie tai, kokia ateitis laukia įmonės darbuotojų ir kuo Marijampolė nėra prastesnė už Vilnių (1)

Jau dvejus metus prie duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių bendrovės „ Mantinga “ vairo...

Pasiruoškite įvykiui danguje: šiąnakt pro Žemę praskries milžiniškas asteroidas; paskelbta, kur galima stebėti gyvai (11)

Jau šiandien pro Žemę saugiu atstumu praskries asteroidas 1994 PC1, o jo priartėjimą bus galima...

D+Agnė Keizikienė

Po aistringų naktų ginekologams iš intymių vietų tenka traukti ir dešras, ir vynuoges: gydytoja papasakojo apie dažniausias traumas sekso metu

Įsivaizduokite – aistringas vakaras, jūs ir jis, žvakių šviesa, jis nubloškia jus ant lovos,...

Infliacija stebina: tai buvo sparčiausias kainų augimas nuo tų laikų, kai įvestas litas (5)

Pirmaisiais Nepriklausomybės metais infliacija Lietuvoje buvo kosminė. Ji siekė ir tūkstantį...

D+Edmundas Jakilaitis

Geniali operacija, kuri padėjo Lietuvai „atvaduoti“ Klaipėdos kraštą (1)

Šįkart pokalbyje „Apie karybą“ žurnalistas Edmundas Jakialitis su Vilniaus universiteto karo...