Vilniuje jau 150 darbo vietų biurą turinti „Zenitech“ savo klientams visame pasaulyje teikia kompleksinius sprendimus verslui – siūlydama pažangiausius skaitmeninius sprendimus ir programinės įrangos produktus, padeda jiems siekti skaitmeninės transformacijos.

„Pastarieji metai mums buvo itin sėkmingi tarptautinių projektų apimties, verslo, komandos plėtros atžvilgiu ir greičio lėtinti neketiname. Artimiausi metai pasižymės dar keliais svarbiais augimo etapais, todėl plečiantis klientų ratui ir daugėjant pas mus norinčių dirbti IT specialistų skaičiui, žengiame į Kauną“, – sako Laimonas Krivickas, „Zenitech“ Lietuvoje direktorius.

Tarptautinius projektus vykdanti įmonė šiuo metu Lietuvoje ieško Java, .NET bei JavaScript specialistų programuotojų, taip pat testuotojų ir „service reliability“ inžinierių. Su visais darbo pasiūlymais galima susipažinti įmonės interneto svetainėje.

„Mūsų darbuotojai gali dirbti ir biure, ir namuose, ir net užsienyje. Žinoma, augdami matome poreikį įkurti ir daugiau fizinių darbo vietų bei sukurti patrauklias galimybes gyvam bendravimui. Būtent komandiškumu yra grįsta įmonės kultūra, o tai išskirtinis mūsų bruožas“, – sako L. Krivickas.

Įmonė pasižymi unikalia valdymo struktūra ir kultūra: aktyviai skatinama mentorystė, kiekvienam darbuotojui paskirti kolegos pagal technologinę sritį ar projekto industriją padeda tobulėti, o įkurta „ZeniGrow“ akademija sudaro sąlygas kompetencijų ugdymui.

Anot įmonės vadovo, Kaunas buvo labai logiška įmonės plėtros dalis. „Šiame mieste įsikūrę universitetai pritraukia itin aukšto lygio specialistų, būtent tokių mes ir ieškome. Vien iki šių metų pabaigos Kauno biuro darbuotojų skaičių ketiname išauginti iki 50 ir visoje Lietuvoje turėti jau du šimtus žmonių. Kitais metais ambicijų ir augimo planų taip pat nemažinsime“, – sako L. Krivickas.

Įmonė veiklą vykdo Jungtinėje Karalystėje, Vengrijoje, Rumunijoje ir Lietuvoje. Biuro „Magnum“ verslo centre atidaryme apsilankė vienas iš įmonės įkūrėjų Christopher Lacy-Hulbert. „Labai džiaugiamės, kad įsikūrėme čia, Kaune. Tai miestas su išskirtinio kalibro technologijų ekspertais, taip pat kultūra ir atmosfera, kuri puikiai dera su mūsų vertybėmis“, – sakė jis.

Moderniame ir stilingo dizaino Kauno biure darbuotojams įrengtos laisvai pasirenkamos ir ergonomiškos darbo erdvės, poilsio erdvės su „PlayStation 5“, smiginiu, jogos kamuoliais ir kitomis pramogomis, dušai bei pilnai įrengta virtuve. „Zenitech“ darbuotojams taip pat suteikiamos nuolaidos verslo centro patalpose veikiančiuose restoranuose.

„Biurą kūrėme galvodami ne tik apie darbą, bet ir apie savo darbuotojų patogumą. Dėl to rinkomės itin patrauklią vietą miesto centre, pasižyminčia gerai išvystyta transporto infrastruktūra ir nuostabiais vaizdais pro langus į Nemuno salą bei sakuras. Rinkdamiesi dizainą įtraukėme ir pačius darbuotojus, kurie pasirinko pokalbių ir susitikimų kambarių sienas papuošti retro video žaidimų tematika“, – sako Kauno biuro vadovas Justas Stasiulaitis.

Įmonė Lietuvoje veikia septynerius metus. Savo darbuotojams be įprastinių naudų siūlo ir biudžetus mokymams bei darbo vietai susikurti, sveikatos draudimą, pensijų kaupimą, galimybę dirbti su pasirinkta technine įranga ir laisvę dirbti iš užsienio.

Šiuo metu įmonė ieško šių darbuotojų:

1. SRE inžinierius

Iš kandidatų tikimasi: 1 metų patirties dirbant SysAdmin/SRE/DevOps ar panašiose pozicijose. Patirties dirbant su tokiais įrankiais kaip Kafka, ActiveMQ/RabbitMQ, Jenkins, taip pat būtų naudinga, jei papildomai žino Kubernetes, Python/Bash.

Ieško komandos nario, kuris yra komunikabilus, dėmesingas, linkęs bendradarbiauti ir padėti kolegomis priimant sprendimus.
Darbinė kalba – anglų.

Siūlomas atlygis: nuo 1500 iki 2500 EUR neatskaičius mokesčių.

2. Java programinės įrangos inžinierius

Iš kandidatų tikimasi: Patirties dirbant su Java 8, Java 11, Spring, SpringBoot technologijomis, taip pat naudingos papildomos žinios
su Hazelcast, ActiveMQ, jUnit, Mockito, Maven, Apache Camel, Struts.

Ieško aktyvaus ir komandiško žmogaus, gebančio spręsti sudėtingų sistemų problemas ir turinčio analitinio mąstymo įgūdžių.
Darbinė kalba – anglų.

Siūlomas atlygis: nuo 2448 iki ~ 5570 EUR neatskaičius mokesčių.

3. Kokybės užtikrinimo inžinierius

Iš kandidatų tikimasi: Patirties automatizavimo srityje ir automatizavimo kokybės veiklos užtikrinime su Java, Selenium, Cucumber, Spring Boot, JMS technologijomis bei CI/CD principų supratimo.
Stipriai vertiname dėmesingumo į detales, lankstumo, proaktyvumo bei kritinio mąstymo įgūdžius.
Darbinė kalba – anglų.

Siūlomas atlygis: iki 4284 EUR neatskaičius mokesčių.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės