1. Bendrovė „LVG Technologijos“ darbui Kaune ieško biuro administratorės (-iaus).

Darbo užmokestis – 1200 -1500 Eurų neatskaičius mokesčių.

Įmonė ieško naujojo biuro šeimininko, turinčio patirties valdant informacinius srautus ir norinčio prižiūrėti tvarką energingame biure. Šioje pozicijoje reikės administruoti veiklos sutartis, aprūpinti ofisą reikiamomis priemonėmis, priimti svečius ir suteikti pagalbą kolegoms.

Šis darbas puikiai tiks mėgstantiems, kad viskas būtų savo vietoje, turintiems dokumentų ruošimo ir administravimo patirties, o problemas sprendžiantiems su šypsena.

„Darbo pasiūlyme akcentuojama, kad įmonėje itin maža darbuotojų kaita. Manau, tai tikras geras privalumas. Retai kuriame darbo pasiūlyme tai minima. Didelis privalumas yra ir tai, kad patirtis nebūtina, apmokys, reikalingas tik didelis noras. Gan netikėta, kad reikalavimuose kaip privalumas minimas vairuotojo pažymėjimas, nes darbo pobūdyje nenurodomos su vairavimu susijusios užduotys“, – darbo skelbimą analizuoja CV-Online marketingo vadovė Rita Karavaitienė.

2. Įmonės „Unimed Pharma” atstovybė darbui Vilniuje/Kaune ieško bent 3 metų vadovaujančio darbo patirties turinčio vadovo (-ės). Siūlomas atlygis – 3300-5000 Eur (bruto) + tarnybinis automobilis, kompiuteris bei mobilus telefonas asmeniniam naudojimui.

Darbo pasiūlymas parašytas anglų kalba.

„Unimed Phrma“ yra Slovakijos farmacijos įmonė, įkurta 1994 metais. Įmonė orientuojasi į generinių oftalmologinių produktų – medicininių akių tirpalų, medicinos prietaisų – drėkinimo tirpalų, maisto papildų kūrimą ir gamybą.

Darbo skelbimas prasideda nuo kandidatui keliamų reikalavimų sąrašo, kuriame: be patirties farmacijos versle ir rinkodaroje, reikalingos puikios anglų kalbos žinios, kompiuterinis raštingumas, bei B kategorijos vairuotojo teisės.

Ne ką mažiau svarbios ir asmeninės savybės, tokios, kaip: komunikabilumas, kūrybiškumas, atsakingumas.

„Darbo pobūdis ir atsakomybės aprašytos detaliai. Priešingai ilgam darbo pobūdžio punktų sąrašui, tai, ką siūlo įmonė sąrašą sudaro vos 3 punktai, iš kurių vienas yra įdomus darbas jauname kolektyve perspektyvioje besivystančioje įmonėje“, – pastebi R. Karavaitienė.

3. „Gofaizen & Sherle“ siūlo darbą pinigų plovimo prevencijos specialistui (-ei) (AML officer).
Darbo užmokestis – 1400 -2000 Eur (bruto). Darbas Viniuje su nuotolinio darbo galimybe. Įmonė siūlo įvairias darbo laiko formas: pilną arba nepilną etatą, lankstų grafiką, darbą po paskaitų. Tai gali būti ir kaip papildomas darbas.

Darbo skelbimas itin trumpas, vos iš kelių sakinių. Darbo pobūdis neaprašomas, reikalavimai – iš dalies nestandartiniai:

darbas Lietuvos gyventojams/rezidentams.
Puikios lietuvių ir/ar anglų/rusų kalbų žinios yra privalomas reikalavimas.
Patirtis AML/KYC/CFT srityje yra labai sveikintina.
„Viskas. Apie save įmonė kalba itin trumpai, pasiūlymo kandidatui nedetalizuoja.
Minimalistinis skelbimas, bet turintiems darbo patirties AML srityje, matyt, tiek informacijos pakanka“, – įvertina darbo skelbimų portalo marketingo vadovė.
Skelbimas paruoštas anglų kalba.

4. Anoniminis darbo skelbimas. Savo pavadinimo neatskleidžianti įmonė ieško sėkmingos bent 5 metų darbo patirties viešųjų ryšių, komunikacijos ir rinkodaros projektų srityse turinčio komunikacijos ir rinkodaros centro vadovo (-ės).

Įmonė skelbime nepateikia net menkiausios užuominos, kuo ji užsiima, koks jos dydis, veiklos sritis ar produktas.

Siūlomas atlygis – 3500 - 4000 Eurų neatskaičius mokesčių.

Šiose pareigose reikės:
• Rengti ir įgyvendinti organizacijos rinkodaros ir komunikacijos strategiją, sudaryti jos įgyvendinimui reikalingą biudžetą, užtikrinti efektyvų išteklių panaudojimą ir kontrolę;
• Rengti organizacijos veiklos metinį komunikacijos ir rinkodaros planą, užtikrinti nustatytų rezultatų pasiekimą;
• Efektyviai įdarbinti komandos narių talentus ir geriausius gebėjimus, formuluoti darbo tikslus ir atlikti jų įgyvendinimo kontrolę;
• Rengti ir įgyvendinti vidinę ir išorinę komunikaciją apie organizaciją, joje vykstančius procesus.
• Vykdyti interesantų teikiamų paslaugų pritraukimą. Atlikti rinkos tyrimus ir teikti siūlymus dėl organizacijos plėtros;
• Užtikrinti efektyvų organizacijos prekinio ženklo vystymo tęstinumą;
• Vystyti ir įgyvendinti organizacijos viešojo įvaizdžio strategiją;
• Bendradarbiauti su kitais organizacijos skyriais bei rinkodaros ir komunikacijos skyriumi, siekiant bendrų organizacijos tikslų.

R. Karavaitienės vertinimu, reikalavimai tikslūs ir atitinkantys darbo pobūdį.

Įmonės pasiūlyme kandidatui yra iškirtinių, dėmesio vertų priedų:
Mokymai, konferencijos, seminarai Lietuvoje ir užsienio šalyse;
Laisvalaikio užimtumo renginiai, sporto ir meno veiklos.

5. „Tamro Baltics“, vieno iš pirmaujančių Europos vaistų platintojų „Pheonix“ dalis, yra viena didžiausių vaistų didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė Baltijos šalyse.

Darbui Kaune su nuotolinio darbo galimybe ieškomas komercijos duomenų analitikas (-ė).
Siūlomas atlyginimas: 1400-1700 Eur bruto + patraukli premijavimo sistema.
Įmonė priimtų ir paskutinių kursų studentą, svarbu, kad studijų kryptis būtų: finansai, ekonomika, apskaita arba taikomoji matematika.

Darbo skelbimui naudojamas specialiai paruoštas dizainas, kuriame originaliai – „koriuose“ pateikia skelbimo informaciją: reikalavimai, darbo pobūdis ir ką siūlo įmonė. Dizainas minimalistinis, ryškus, naudojamos spalvos atitinka įmonės prekinio ženklo spalvas.

Skelbimo turinys lakoniškas, daug dėmesio skiriama darbo šioje įmonėje privalumams“, – teigia R. Karavaitienė.

Šis straipsnis yra specialaus „Delfi Karjera“ projekto ciklo „Populiariausi darbo skelbimai“ dalis. Ciklas skirtas atidžiau pažvelgti į darbo rinką Lietuvoje ir įvertinti, kokių darbuotojų ieškoma. Ankstesnį ciklo tekstą rasite ČIA.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės