Skalbimo mašinų valymas gali būti sudėtingas, nes jos turi daug sudėtingų sudedamųjų dalių ir jas gali pažeisti tam tikros cheminės medžiagos.

Atsižvelgdamas į tai, „Fountain Filters“ įkūrėjas Simonas Allenas portale „Express.co.uk“ pasidalijo veiksmingais patarimais, kaip išvalyti skalbykles ir išvengti kalkių susidarymo jose.

Eksperto teigimu, pašalinus kalkių nuosėdas galima padidinti skalbyklės efektyvumą ir prailginti jos tarnavimo laiką.

Užuot naudojęs chemines medžiagas, Simonas siūlo naudoti natūralų ir nebrangų baltąjį actą trimis skirtingais būdais.

Actas

Reguliarūs acto valymai

Anot eksperto, reguliarus baltojo acto naudojimas skalbimo mašinoje gali pakeisti situaciją.

„Tuščio karšto skalbimo ciklo su baltuoju actu paleidimas padeda išskaidyti kalkių nuosėdas ir produktų sankaupas, atgaivina skalbyklę ir išlaiko ją švarią“, – teigia jis.

Skalbimo mašina

Žinoma, po skalbimo mašinos skalavimo actu reikia nepamiršti jos išskalauti švariu vandeniu, o tada dar būgną išvalyti švaria, sausa šluoste.

Skalbimo durelių valymas

Skalbimo mašinos dureles juosiančioje guminėje tarpinėje gali veistis pelėsis ir grybelis. Kad durys būtų švarios ir higieniškos, reguliariai nuvalykite jas lygių dalių vandens ir acto tirpalu.

Tam reikės tik vandens, acto ir šluostės.

Tiesa, skalbimo mašinų ekspertas Michael Forbes kitame „Express.co.uk“ straipsnyje apie skalbimo mašinos priežiūrą teigia, kad gumą tarp skalbyklės durelių geriau valyti dantų šepetėliu, nes taip pasieksite tolimiausius tarpinės kampus, kuriuose kaupiasi minkštiklio, miltelių likučiai, pūkai, plaukai ir kt.

Skalbimo mašina

Ploviklio stalčiaus valymas

Namų savininkai gali išimti ir pamirkyti ploviklio stalčių baltojo acto ir karšto vandens tirpale.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją