Išmanus lauko apšvietimas leidžia patogiai ir saugiai valdyti šviestuvus, nesvarbu, esate namuose ar išvykęs. Specialistai pažymi, kad inovatyvių sprendimų pasirinkimas suteikia patrauklumo namų išorei, padeda sutaupyti energijos, padidina saugumą ir net gali pakelti namų vertę.

Besidomintiems išmaniu lauko apšvietimu, profesionalai pranešime spaudai aptaria populiarėjančius sprendimus ir išskiria jų naudas namams.


Patogus valdymas nuotoliniu būdu ir ekonomiškumas

Ekspertai pastebi, kad lietuviai vis dažniau ieško modernių sprendimų namuose, taupančių laiką ar resursus, padedančius buities iššūkius išspręsti paprasčiau. Todėl tiek „Senukų“ fizinėse, tiek elektroninėje parduotuvėje pastebimas didesnis susidomėjimas vidaus ir lauko apšvietimo sprendimais, kurie valdomi išmaniojo telefono pagalba.

Tokią galimybę suteikia išmanūs šviestuvai ir išmaniosios LED lemputės. Nors pačios lemputės yra kiek brangesnės už įprastas, tačiau su jomis kiekvieną namuose ar kieme turimą šviestuvą galite paversti išmaniuoju. Tereikia tik pritaikyti tinkamo cokolio ir norimo šviesos stiprumo, matuojamo liumenais (lm), lemputes. Pavertus savo šviestuvus išmaniaisiais, jo veikimo laiką ir šviesos intensyvumą galima reguliuoti nuotoliniu būdu.

Ar kada susidūrėte su situacija, kai jau susiruošėte miegoti ir staiga prisiminėte, kad palikote įjungtas šviesas? Naudojant išmanųjį apšvietimą, tokia situacija nekelia rūpesčių – galite ir toliau gulėti lovoje, tiesiog pakanka pasiimti telefoną ir išjungti šviesas vos palietus ekraną. Tai ne tik patogu, bet ir ekonomiška – šviestuvai nebus įjungti per naktį, todėl nevartos elektros energijos.

Išskirtinis namų išorės dizainas

Namų išorės, terasos, įvažiavimo ar sodo dekoro apšvietimas yra puikus būdas pagerinti bendrą vaizdą ir sukurti išskirtinį stilių, taip pat apšviesti puoselėjamus augalus ar jaukias sodo vietas. Todėl čia geriausias sprendimas – išmanus lauko apšvietimas su intensyvesne šviesa.

Išmaniajam lauko apšvietimui galima rinktis prožektorius, pastatomus ar sieninius žibintus, LED lemputes. Naudojant išmaniojo telefono programą, galima visiškai valdyti prijungtus apšvietimo įrenginius. O kai kurių prekinių ženklų šviestuvai ir LED lemputės turi spalvų keitimo galimybę, todėl galima ne tik apšviesti aplinką, bet ir suteikti šventišką nuotaiką organizuojant vakarėlius sode ar terasoje.

Svarbu ir tai, kad tokie inovatyvūs sprendimai gali tapti naudinga investicija – pakelti bendrą namų vertę, jei ateityje ketinsite parduoti savo nekilnojamąjį turtą.


Didesnis namų saugumas

Siekiant dar labiau padidinti namų saugumą ir nuotolinę prieigą, ekspertai siūlo apsvarstyti galimybę naudoti išmanius lauko šviestuvus su integruotomis kameromis ir garsiakalbiais.

Specialistų teigimu, prožektorių derinimas su išmaniąja kamera leidžia matyti visus, kas įeina į kiemą. Tai užtikrins namų saugumą, nes dėl šviestuvuose esančių judesio jutiklių, lengvai pamatysite, kas ateis prie namo durų, net jei leisite laiką kitoje namo pusėje ar būsite išvykę. Taip pat tokia sistema atsiųs įspėjimą į jūsų telefoną ir galėsite stebėti tiesioginį vaizdo įrašą bei savo kiemo lankytojui perduoti norimą žinutę.

Didesnis kiemo erdvės apšvietimas suteikia saugumo jausmą, kai tamsiu paros metu grįžtate namo. Vos įėjus į kiemą, šviesos akimirksniu įsižiebia, saugiai nušviesdamos kelią iki namų durų. Tad sumaniai apšvietę namus, ne tik sukursite šiuolaikišką įspūdį, tačiau ir be didelių investicijų užtikrinsite geresnę jų apsaugą

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės