Šio būsto šeimininkė ir gyventoja – aktyvi verslininkė. R. Bužinskaitės teigimu, visi namai alsuoja jų šeimininkės charizmatiškumu. Interjero dizainerė pasakoja, kad kotedžo planavimą komandą pradėjo pačioje jo statybų pradžioje, todėl galėjo keisti erdvių suplanavimą, san. mazgų vietas ir pan.

„Atkeliavome čia, kai visur dar buvo smėlis. Priėmėme sprendimą, kad pirmiausia įrengsime būstą, kad jame jau būtų galima gyventi, o dekoro elementus ir kitas asmeniškas detales derinsime jau gyvenant šiame būste. Tai šiuo metu baziniai sprendimai čia jau baigti, viskas yra įrengta, bet šeimininkė gyvendama čia pildo namus savo daiktais. Pats interjeras čia turi labai ryškų savo charakterį“, – pažymi pašnekovė.

Būstas Kauno rajone

Ji tęsia, kad visiems naujakuriams rekomenduotų pagrindinius sprendimus, planuojant būstą, priimti drąsiai ir ryžtingai, o tuos, kurie kuria namuose jaukumą ir individualumą – neskubant ir gerai apgalvojus.

„Dažnai su klientais diskutuojame, kaip atrodo tas baigtas interjeras. Ar mes jau turime žinoti kiekvieną statulėlę, šviestuvą ir pan., ar tik pradėjus gyventi svarstyti, ko trūksta, kokių asmeninių detalių reikia namuose“, – pataria R. Bužinskaitė.

Interjero dizainerės teigimu, kiekvieno projekto planavimo metu kyla iššūkis išgirsti ir pažinti klientą. Techniniai trikdžiai, anot jos, visuomet gali būti išsprendžiami.

„Kliento pažinimas yra labai svarbi dalis. Šiuo atveju, šis projektas turi savo charakterį todėl, kad pati klientė turi savo ryškų charakterį. Ji yra energinga, versli moteris, užburianti visus savi energija. Tai išsiaiškinę ir supratę, mes norėjome tą ugnį nuraminti. Ir pačios klientės noras buvo namuose stabtelti, pajausti ramybę, nes darbe ji yra labai veikli. Norint nuraminti tą ugnies elementą, namuose reikia ramių atspalvių“, – pasakoja interjero dizainerė.

Būstas Kauno rajone

Šių namų šeimininkė norėjo ne tik ramių, bet ir erdvių namų. Taip pat, pasak R. Bužinskaitės, ji turėjo vieną didelį pageidavimą – įrengti erdvę drabužinę. O tai, ko gero, kiekvienos moters svajonė.

„Turėjome perplanuoti antrą aukštą. Pirmas aukštas gana standartinis, jame yra svetainė, virtuvės ir valgomojo erdvės, tualetas. Antrame aukšte vystytojo buvo suplanuotas miegamasis, vonios kambarys ir du kambariai, numatyti vaikams. Šių namų šeimininkė šiuo gyvenimo etapu neplanuoja šeimos pagausėjimo, kurdama namus galvojo daugiau apie save, kokių erdvių reikia jai. Atsižvelgiant į tai, perplanavome antro aukšto erdves ir turime didelį miegamąją, didelį vonios kambarį, darbo kambarį ir labai erdvę drabužinę“, – erdves vardija R. Bužinskaitė.

Būstas Kauno rajone

Interjero dizainerė sako, kad šių namų šeimininkei labai svarbu interjero estetika, todėl kai kurie sprendimai šiuose namuose priimti atsižvelgiant į estetiką, ne į funkcionalumą.

„Dėl to visas interjeras turėjo tapti labai skulptūrišku, jame neturėjo likti įvairių funkcinių sprendimų, pavyzdžiui, atviro gartraukio – jš reikia „įvilkti“ į plokštes. Visi sprendimai turėjo būti kuriami taip, kad atspindėtume klientės norą išryškinti kai kurias namų dalis, pavyzdžiui, pirmo aukšto valgomojo zonoje sukūrėme vietą indaujai, nes klientė mėgsta prabangius indus. Norėjome tai parodyti visiems, kurie ateina į svečius, todėl sukūrėme reprezentatyvią zoną, kur atrodo gana skulptūriškai“, – apie interjero sprendimus pasakoja pašnekovė.

Būstas Kauno rajone

R. Bužinskaitės teigimu, interjerą kūrusiai komandai svarbiausia buvo kontekstualumas. Kotedžas pastatytas naujame Kauno rajono kvartale, tačiau ši dalis buvo seniai vystyta. Tad nauji namai atsiranda šalia gamyklų ir atvirkščiai.

„Mūsų komanda norėjo nepamesti to, kas kuriasi aplinkui, tų industrinių elementų, kad nauja jungiasi su sena, bet išlaikyti ir eleganciją. Todėl pasirinkome nestandartinę tamsiai pilką spalvą, grafito tonus ir akcentams naudojome žalsvai melsvą (dyzelio) spalvą. Tokios spalvos padeda žmogui nurimti po sunkios dienos ir kuria pakankamai solidų interjerą. Taip pat išskirtinumas yra tai, kad čia praktiškai visi baldai buvo gaminami pagal specialų užsakymą. Tai leidžia mums, kaip kūrėjams, suvaldyti kūrybos procesą iki detalių, ir daro interjerą prabangų“, – atkreipia dėmesį R. Bužinskaitė.

Būstas Kauno rajone

Na, o dabar kviečiame pasižvalgyti po kiekvieną šių namų erdvę ir pasiklausyti, kokius sprendimus, medžiagas čia galima rasti. Viską pamatysite ir išgirsite šiame laidos „Keturios sienos“ epizode.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės