14
Kitas

Jautis, Dvyniai, Vėžys

Vandenis (nuo sausio 20 d. iki vasario 18 d.) - eklektiškas ir ekologiškas

Esate unikalus, todėl visiškai nesistengiate puošti savo namų taip, kaip visi kiti. Tikėtina, kad stengtumėtės įtraukti kuo daugiau ekologiškų ir aplinką tausojančių technologijų galimybių. Pagalvokite apie saulės baterijas, lietaus surinkimo sistemas ir pan. Jums neabejotinai patinka kurti erdvę, kuri leidžia pabūti vienam su savo mintimis ir leidžia planuoti būdus, kaip padėti aplinkiniam pasauliui. Tačiau nenuostabu, kad taip pat vertinate tai, jog turite daug erdvės su papildomais kambariais, kad galėtumėte padėti kitiems, jei ir kai jiems to prireiktų.

Žuvys (nuo vasario 19 d. iki kovo 20 d.) - raminantis ir ramus

Nors vertinate laiką sau, jums patinka namus dekoruoti ramiomis, patraukliomis spalvomis, kurios leidžia kitiems (ir jums patiems) jaustis atsipalaidavusiems. Kadangi esate vandens ženklo atstovas, puikiai tiktų vėsaus atspalvio mėlyna arba žydra spalva. Būtinai reikia skirti vietos patogiems baldams su dekoratyvinėmis ir minkštomis pagalvėlėmis bei antklodėmis. Nors mėgstate jaukumą, vis tiek stengiatės, kad erdvė būtų atvira ir laisva, o ne užversta daiktais. Ir, savaime suprantama, jums patiktų būti šalia kokio nors vandens, nesvarbu, ar pats namas yra netoli vandenyno, ar net jei tiesiog turėtumėte didelį lauko baseiną su daugybe erdvės, kur galėtumėte kviesti svečius.

Avinas (nuo kovo 21 d. iki balandžio 19 d.) - garsus ir gyvybingas

Esate didelė asmenybė, esate linkęs patirti kuo daugiau. Jūsų svajonių namuose greičiausiai vyrautų drąsios spalvos bei raštai, ypač baldų. Didesniame būste jums būtinai reikėtų papildomų kambarių, kad galėtumėte sukurti aktyvesnę erdvę – galvoje ateitų visiškai įrengta sporto salė ar net laipiojimo uolomis siena apatiniame aukšte, kad nuramintumėte nuobodulį ir galėtumėte visada būti aktyvūs.

14
Kitas

Jautis, Dvyniai, Vėžys

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės