„Sveiki. Atvažiavau ryte į darbuką centre, išėjau po darbo sėsti savo raudoniukėn, prisirinkusi pakeleivių savaitgaliui važiuoti Klaipėdon – opa, staigmena. Bet dar labiau nustebino mūsų miesto pilietiškas pilietis, kuriam negaliu net atsidėkoti.

Mašina tikrai ne iš pačių brangiausių, bet šiuo metu su vyru įsirenginėjame naujus namus ir kiekvieną eurą skaičiuojame, taip apmaudu, kad šitaip nutiko, bet dar labiau gaila būtų, jei reiktų vėją laukuos gaudyti. Kadangi kamerų aplink, kaip bebūtų keista, visiškai nėra. Tačiau to pilietiško piliečio negaliu rasti ir jam atsidėkoti, o taip norėčiau…

Apgadintas automobilis

Gal galėtumėte padėti?.. Smulkmena, bet šiuo metu ypač reikšminga. Norisi kažkaip bent nuoširdų AČIŪ žmogeliui pasakyti. Eismas jau man atvažiavus į darbą, nuo ryto ta gatve uždarytas, bet daug kas ženklo nepaiso ir važiuoja. Ta sunkiasvorė mašina, manau, taip pat važiavo nepaisydama ženklo ir kliudė mano automobilį“, – svarstė ir atsiliepti įvykio liudininką „Kas vyksta Kaune“ grupėje prašė vairuotoja.

Daugiau galite skaityti „Kas vyksta Kaune“.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės