Apie naujai ir keistai pažymėtą perėją Parko gatvėje praėjusią savaitę rašė naujienų portalas JP, nes toks žymėjimas nustebino panevėžiečius.

Socialiniai tinklai ūžė nuo komentarų apie galimai nemokšas darbininkus, kurie perėją sugebėjo pažymėti keistai, ne toje vietoje, kur turi būti. Pasinaudoti perėja, tai yra pereiti gatvę, iš vienos pusės trukdė apsauginė tvorelė, o iš kitos – veja.

Pėsčiųjų perėja Panevėžyje / JP nuotr.

Tačiau, po pasirodžiusio straipsnio, reikalais pasitaisė – nuimta apsauginė tvorelė, o vejos dalis nukasta ir bus išklotas šaligatvis. Todėl perėja bus galima naudotis, kaip ir priklauso.

Praėjusią savaitę kalbintas Panevėžio miesto savivaldybės Miesto infrastuktūros skyriaus vedėjas Dalius Vadluga žadėjo, kad perėja bus sutvarkyta kaip priklauso.

„Viskas su perėja Parko gatvėje bus gerai. Ji patraukta į priekį, kadangi, pagal reikalavimus, toje vietoje gatvėje bus įrenginėjama saugos aikštelė, kad automobiliai galėtų išsukti iš išvažiavimo. Iškart atrodė nelogiškai, bet visi praėjimai bus perdaryti – sutvarkytos prieigos, kad būtų galima tinkamai pereiti gatvę perėja“, – tąkart aiškino D. Vadluga.