Dėmesys aštrioms duobėms

Specialistai duobes skirto į dvi grupes.

„Kai sename asfalte atsiveria įdaužos, „Kauno švara“ turi tris brigadas, kurios jas tvarko naudodamas vadinamąjį šaltą asfaltą. Tačiau duobės atsiveria ir per tinklų avarijas. Tokios avarijos dažniausiai kyla, kai oro temperatūra iš neigiamos pasikeičia į teigiamą. „Kauno vandenys“ turi savo rangovus ir jie reaguoja į tinklo avarijas“, – DELFI teigė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Be to, kauniečiai prašomi apie duobes ir kitus kliuvinius gatvėse pranešti tinklalapyje „Mano Kaunas“. Teigiama, kad dabar didžiausias dėmesys bus skiriamas aštrioms duobėms.

„Tai yra darbas su šaltu asfaltbetoniu. Šis būdas taikomas tose vietose, kai įdauža gali padaryti žalą automobiliui. Tai nėra tikras gatvės remontas – tik laikinas sprendimas, kad būtų užtaisytos pavojingos duobės, kad nebūtų automobilių pažeidimų“, – sakė A. Pakalniškis.

Erzina perkastos naujos gatvės

Kauniečius ypač piktina tai, kad neretai perkasamos naujai išasfaltuotos gatvės. A. Pakalniškis teigia, kad kitos išeities nėra.

„Kai kuriose gatvėse buvo planiniai kasimai. Tarkime, Jonavos gatvė. Tačiau reikia pripažinti, kad ten danga atstatyta nekokybiškai ir mes šią situaciją spręsime. Savanorių prospekto naujoje atkarpoje buvo tinklo avarija, o išdaužos atsirado dar netvarkytoje atkarpoje. Ši vieta dar neremontuota, tačiau mes skubiai tvarkysime avarines duobes. Mes pernai sutvarkėme Savanorių prospektą nuo centro iki Taikos prospekto. Planuojame, kad šiemet darbai bus tęsiami toliau. Bet kokiu atveju, avarinės duobės bus lopomos nelaukiant didžiųjų darbų“, – žadėjo A. Pakalniškis.

Bet kokiu atveju Kauno savivaldybės atstovai mano, kad šiemet situacija keliuose kur kas geresnė, nei ankstesniais metais.

„Daugėja sutvarkytų gatvių, todėl problemų mažėja. Jei kalbėtume apie žalas, tai šie skaičiai sumažėjo kartais. Tai lėmė ne tik sutvarkytos pagrindinės miesto gatvės, bet ir atnaujinta atnaujinta sutartis su „Kauno švara“. Dabar jiems numatyta atsakomybė – nes mes jiems teikiame užsakymą, o jie stebi miestą. Jei kažko nepastebi, tai žalos atlyginimas keliauja į „Kauno švarą“. Manome, kad operatyvumas dabar yra pagerėjęs, nes įmonė gali patirti papildomų išlaidų dėl žalos kompensavimo, jei skubiai nereaguos“, – sako A. Pakalniškis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (54)