Dėl įvestų eismo ribojimų iš Liubarto gatvės transporto priemonės bus nukreipiamos į Vytauto gatvę, link Žvėryno tilto. Visiems vairuotojams rekomenduojama rinktis alternatyvius maršrutus A. Goštauto, J. Tumo-Vaižganto ir V. Kudirkos gatvėmis. Atsižvelgiant į realias eismo sąlygas, ribojimai gali būti koreguojami. Prašome vairuotojų vadovautis laikinais kelio ženklais ir pareigūnų nurodymais, būti dėmesingiems J. Jasinskio gatve važiuojančio viešojo transporto atžvilgiu.

Bus viešojo transporto maršrutų ir tvarkaraščių pakitimų
Dėl J. Jasinskio gatvėje įvedamų eismo ribojimų, liepos 18–29 dienomis bus viešojo transporto maršrutų pakitimų. Minėtu laikotarpiu:

  • Nekursuos 1 ir 3 maršrutų troleibusai.
  • 7 maršruto troleibusai kursuos pakeista trasa – T. Narbuto gatve troleibusai važiuos tiesiai, neužsukdami į Žvėryną. Iš T. Narbuto gatvės 7 maršruto troleibusai toliau važiuos Konstitucijos pr., Šeimyniškių g., Žirmūnų tiltu, T. Kosciuškos g., Arsenalo g., Žygimantų g., Vilniaus g., Jogailos g., toliau įprasta trasa iki Stoties. Tokia pat trasa troleibusai važiuos ir iš Stoties į Pašilaičius. Važiuodami pakeista trasa 7 maršruto troleibusai stos visose trasoje esančiose stotelėse.
  • 9 maršruto troleibusai kursuos dažniau.
  • 21 maršruto autobusai laikinai užsuks į Žvėryną – iš Lazdynėlių važiuojantys autobusai iš V. Kudirkos gatvės suks į J. Jasinskio gatvę, toliau važiuos Liubarto tiltu, Liubarto, Kęstučio, Sėlių gatvėmis iki Žvėryno žiedo. Link Lazdynėlių 21 maršruto autobusai kursuos ta pačia trasa, iš J. Jasinskio gatvės važiuodami tiesiai į Pamėnkalnio gatvę. Važiuodami pakeista trasa 21 maršruto autobusai stos visose trasoje esančiose stotelėse.


Dėl J. Jasinskio gatvėje įvedamų eismo ribojimų taip pat galimi 3G, 11, 22 ir 73 autobusų bei 4, 10 ir 17 troleibusų maršrutų vėlavimai.