74 proc. vairuotojų teigia, kad nusprendę parduoti automobilį dėtų skelbimą internete ir pardavimu užsiimtų patys, apie 12 proc. klausinėtų pažįstamų asmenų, galbūt kam nors reikia tokio automobilio. Kiek mažiau nei dešimtadalis (apie 8 proc. vairuotojų) pripažįsta, kad vežtų savo transporto priemonę į turgų, likusieji (mažiausioji dalis – 6 proc.) ieškotų supirkėjų, kuriems būtų įdomus jų pasiūlymas. Tokią statistiką rodo transporto skelbimų portalo Autogidas.lt atlikta vairuotojų apklausa.

Kiek daugiau nei trečdalis vairuotojų teigia, kad kartais arba nuolatos ant savo automobilio randa paliktų pasiūlymų naudotis supirkėjų paslaugomis. Netgi 83 proc. Autogidas.lt respondentų pripažįsta, kad tokiais pasiūlymais nesusidomėjo ir nesusidomėtų. Vairuotojai mano, kad supirkėjai dažniausiai siūlo mažesnę nei rinkos kainą, todėl jiems parduoti savo transporto priemonės neapsimoka – palaukus ir paieškojus pirkėjų, galima parduoti už didesnę kainą patiems.

Likusieji 17 proc. respondentų teigia, kad buvo susidomėję tokiomis už automobilio valytuvų paliktomis reklamomis. Tie, kurie turėjo senų, prastų automobilių, liko patenkinti supirkėjų darbo rezultatu. Tačiau tie, kurių automobiliai buvo naujesni ar techniškai tvarkingesni, tik sužinojo už automobilį siūlomą kainą ir su supirkėjais nebendradarbiavo.

Pasak apklausos respondentų, supirkėjų paslaugomis verta naudotis norint atsikratyti seno arba turinčio defektų automobilio. Jeigu ruošiatės parduoti naujesnį, techniškai tvarkingą automobilį, labiau apsimoka pardavinėti patiems.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Lenkai „superka“ baudos taškus

Lenkijos policija sunerimo dėl internete vykstančios nelegalios prekybos baudos taškais, skiriamais už greičio matuoklių užfiksuotus pažeidi...

Top naujienos