Londono pietrytiniame Southwarko rajone gyvenanti neįvardyta moteris jau išleido 3410 svarų siekdama įrodyti, kad žino kelių eismo taisykles.

Jei minėta moteris pradėjo siekti vairuotojo pažymėjimo sulaukusi minimalaus leistino 17 metų amžiaus, tai reiškia, kad per pastaruosius 11 metų ji teorijos egzaminą laikė 10 kartų per metus.

Beje, teorijos testo ji vis dar nėra išlaikiusi. Ir jos dar laukia praktinis egzaminas. Įdomu, kiek kartu ji jį laikys?

Laikyti vairavimo teorijos egzaminą kainuoja 31 svarą. Jį sudaro klausimai su keliais pateiktais atsakymų variantais, o taip pat pavojingų situacijų suvokimo egzaminas. Nacionaliniu mastu, vairavimo teorijos egzaminą išlaiko 65,4 proc. žmonių.

Statistika taip pat rodo, kad Peterboroughe gyvenantis 30 metų vyras teorijos egzaminą yra laikęs 86 kartus ir vis dar nesugebėjo jo išlaikyti. O 41 metų vyras iš Birmingemo išlaikė testą po 80 kartų.

Tačiau net ir išlaikius teorijos egzaminą, kai kuriems tokiems pretendentams tapti vairuotojais sunkiai sekasi išlaikyti praktinį egzaminą. Vienas 40 metų vyras praktinį egzaminą galiausiai išlaikė iš 37 karto. Faktiškai vairuotojo pažymėjimas jam atsiėjo mažiausiai 2294 svarų.

Susiję straipsniai
Top naujienos