Jau ketverius metus japoniškų automobilių entuziastus vienijantys JDM LT bendruomenės nariai prisipažino, kad nors jau kurį laiką svarstė, kaip reikėtų pradėti sezoną, koją kišo tai vienokie, tai kitokie Lietuvoje paskelbto karantino reikalavimai.

„Galiausiai pasitaikė puiki proga, kuria negalėjome pasinaudoti. Drauge su „Ozu“ ir „Multikino“ suvienijome jėgas ir surengėme japoniškų automobilių mėgėjų susitikimą ne tik erdvėje, nuo kurios stogo visas Vilnius lyg ant delno, bet ir visi kartu pasimėgavome ypatingo filmo, užauginusio ne vieną benzingalvių kartą, premjera“, – sakė JDM LT klubo narė Dina Sergijenko.

Nors pirmasis sezono „JapMeet“ buvo uždaras ir į susitikimą galėjo patekti tik tiek automobilininkai, kurių atrankos buvo patvirtintos, ant „Ozo“ stovėjimo aikštelės stogo išsirikiavo daugiau nei 30 įdomiausių, retai gatvėse matomų automobilių. Visus juos vienijo šalis, iš kurios kilęs gamintojas – Japonija.

Kadangi automobilininkų sezonas dėl įvairių trukdžių prasidėjo vėlai, JDM LT komanda pasinaudojo proga ir išrinko „sezono šviežiausią“ projektą. Jo savininkui teko prizas, vargiai telpantis į automobilio saloną – mineralinio vandens „Vytautas“ mėnesiui bei kiti gėrimų gamintojo atributai.

„Sezono šviežiausiu“ išrinktas Andžej Kuldoš į renginį atvairuotas senolis dvispalvis „Lexus LS400“. Vadinamojo VIP stiliaus automobilis įkūnija tuometę prabangą, o jo savininkas neslepia, kad tikro automobilių entuziasto dvasia slypi ne kur kitur, o detalėse, kaip modifikuojamas automobilis.

Vienas iš tokių elementų, kuris sulaukė ne vieno renginio lankytojo dėmesio, „Lexus“ durų rankenėlės. Daugelis ir iš arti, ir iš toli bandė suprasti, iš ko šios padarytos. O paslaptį A. Kuldoš atskleidė savo „Instagram“ paskyroje, papasakojęs, kad vienetinėms durų rankenėlėms jis sukarpė tikrų tikriausius dolerius, juos įmaišė į specialų dervų mišinį, į kurį įpylė ir fosforo dažų. Viso to rezultatas – iš tikrų pinigų pagaminta tamsoje švytinti automobilio apdailos detalė.


JDM LT komanda neslepia, kad pradėjusi sezoną sustoti nesirengia ir jau kviečia automobilių kultūros entuziastus kalendoriuose apsibraukti liepos 24-ąją, kai bus surengtas antrasis japoniškų automobilių gerbėjų bendruomenės susitikimas „JapMeet“.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos