Jame eiliuotai pasakojama apie tai, ko bijo kiekvienas, kuriam automobilis yra daugiau nei tiesiog transporto priemonė. Idėja apie tokį vaizdo įrašą, sako M. Puteikis, gimė ganėtinai paprastai: vieną rudens rytą važiuodamas į darbą, matydamas tik kylančią saulę ir rūke paskendusias gatves, suprato, kad pats metas imtis kokio nors įdomaus ir meniško projekto savo malonumui.

M. Puteikis išduoda, kad rezultatas nuo pirminės idėjos, kurią aptarė su bičiuliais, taip pat videografais, Džiugu Šuklevičium ir Mantu Kerevičium, skiriasi kaip reikiant, tačiau tai, ką pavyko padaryti, išties džiugina.

„Smagu ir tai, kad buvo ganėtinai lengva surasti žmonių, kurie prisidėjo ir padėjo. Užteko surašyti, ko reikia, į „Instagram“ istoriją ir per 10-15 minučių turėjome viską. Žmonės nori tokiuose projektuose filmuotis ir daro tą su užsidegimu“, – sako M. Puteikis.

Automobilių helovinas / Vidmanto Činausko nuotr.

Kurdami scenarijų, vaizdo įrašo autoriai automobilininkų socialiniuose tinkluose pasiteiravo, kokie didžiausi jų košmarai, susiję su mašinomis. Pašnekovas sako, kad ne vienas pasakojo apie „užkalusius“ variklius, brangius degalus, išsikrovusius akumuliatorius ir panašius dalykus.

„Jų buvo tiek daug, kad net nepavyko visko sudėti į vieną vaizdo įrašą, nes nenorėjome jo daryti labai ilgo. Teko atrinkti pagrindinius“, – prisimena idėjos autorius.

Tad vaizdo įraše skambant eiliuotam pasakojimui galima pamatyti ir užkaitusį BMW, ir į šaligatvio bortelį nubrauktus ratlankius, ir neatidų vairuotoją, įvažiavusį į mylimą automobilį, ir tuščią degalų baką bei daug kitų akimirkų.

Košmarų nebijo

Paklaustas, koks automobilinis košmaras jam įsimintiniausias, M. Puteikis atvirauja, kad tokių paprasčiausiai nėra.

„Į kiekvieną košmarą, nesvarbu, kas tai būtų, aš žiūriu kaip į iššūkį. Turi išsiaiškinti, kaip elgtis, rasti sprendimą ir viską sutvarkyti. Gal ir atrodo, kad situacija, su kuria susidūrei, tikras košmaras, bet tokie dalykai leidžia gerinti savo žinias, įgūdžius, tobulėti, susirasti draugų, bendruomenę, išmokti naujų dalykų“, – aiškina vaizdo įrašo autorius.

Košmarai nelydėjo ir nuotaikingo vaizdo įrašo gimimo. Bene didžiausias iššūkis, sako jo autoriai, buvo nufilmuoti viską be profesionalios filmavimo įrangos: telefonais ir dronais. Ir, panašu, išsikeltą tikslą pasiekti pavyko.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos