„Matsuri“ – japonų tradicinė, nacionalinė šventė, tad nesunku susieti šoninį slydimą su šia tekančios saulės šalimi. Kiekvienas, bent šiek tiek besidomintis automobilių sportu žino, kad driftas į Europą atkeliavo būtent iš Japonijos.

Naktinėje fiestoje planuojama sulaukti virš 50 šoninio slydimo profesionalų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, besivaržančių dėl titulo, garbės ir pirmą kartą Lietuvoje vykstančio naktinio „Drift – Matsuri“ geriausiojo vardo. Dalyviai galės atskleisti ne tik savo individualius sugebėjimus ir talentus ar „tsuiso“ – porinio slydimo – meistriškumą, bet ir išnaudoti trasą visu pajėgumu: slysdami trise ar net keturiese, kaip visada, siekdami slysti gražiau, arčiau vienas kito, tiksliau ir ekstremaliau.

Kaip sako renginio organizatoriai, renginio nesiekiama paversti varžybomis. ASFA Night Matsuri bus šou, šventė tiek dalyviams, tiek žiūrovams.

„Padarysime keletą turnyrų, kur dalyviai važiuos po vieną, o vėliau iš karto net keliese. Vienu metu slystantys automobiliai nakties metu turėtų būti itin ekstremalus reginys. Beje, dalyvius vertins ne teisėjai, o patys automobilių vairuotojai, kurie savo kolegų pasirodymą galės įvertinti balais. Čia bus viskas „for fun“, Matsuri bus pramogų naktis visiems. Ir žiūrovams ir dalyviams“, - kalbėjo vienas iš renginio organizatorių Mantas Kuzmarskis.

„Ruošiame dvi trasos konfigūracijas. Viena bus greitesnė, kita lėtesnė ir techniškesnė. Jas kaitaliosime kas kiek laiko. Čia drifteriai galės pramogauti, pabandyti atlikti tam tikrus triukus automobiliu, nes varžybų metu tam laiko dažniausiai nebūna. Matsuri atvers duris visoms įmanomoms drifto interpretacijoms“ - pasakojo M. Kuzmarskis.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos