Mūsų šalies policijos pareigūnai, vykdydami šią prevencinę priemonę, dėmesį skirs avaringiausiems kelių ruožams, taip pat toms vietoms, kur tikėtina gali įvykti eismo įvykiai dėl viršyto leistino važiavimo greičio. Pareigūnai taikys ir viešąjį, ir neviešąjį, taip pat ir mišrųjį patruliavimo būdus. Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai dirbs neteritoriniu principu.

Kovo 24-ąją, ketvirtadienį, bus organizuota 24 valandų trukmės specialioji priemonė „Greičio maratonas“ (angl. Operation Speed Marathon). Jos tikslas – kiekvieno vairuotojo supratimo ugdymasis, kad tik saugus (ne leistinas) važiavimo greitis gali padėti išvengti eismo įvykių ir ypač skaudžių jų padarinių.

Šiais metais (iki kovo 21 d.) Lietuvos keliuose pažeidimų fiksavimo sistemos jau užfiksavo daugiau nei 118 500 atvejų, kai buvo viršytas nustatytas važiavimo greitis. Per pirmuosius du mėnesius išaiškinta 138 630 eismo dalyvių padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją