„Bolt Drive“ automobiliams taikomi tie patys reikalavimai ir taisyklės, kaip ir kitiems, todėl mes dedame visas pastangas, kad tokių atvejų būtų kuo mažiau. Gavę pranešimą iš policijos arba neabejingų gyventojų, mes iškart nustatome apie kokį automobilį yra kalbama ir koks vartotojas juo naudojasi, o tai reiškia – yra už jį visiškai atsakingas. Paprastai išsiunčiame vairuotojui perspėjimą ir operatyviai sekame, ar automobilis perstatomas. Jeigu vairuotojui nepavyksta to padaryti, darbo imasi mūsų visą parą budinti komanda”, – komentuoja „Bolt Drive” operacijų Lietuvoje vadovas Svajūnas Aliukonis.

„Bolt” atstovas ragina žmones likti neabejingiems ir pastebėtus kelių eismo taisyklių pažeidimų atvejus registruoti ir pranešti apie juos bendrovei. Patogiausia tai padaryti automobilių dalijimosi platformos programėlėje.

Kelių policija ir Vilniaus miesto savivaldybės administracija pastebėjusios KET pažeidimus visada taiko administracinio poveikio priemones. Kai transporto priemonė priklauso juridiniam asmeniui, tada yra siunčiamas pranešimas į tą įmonę, kurios atsakingas darbuotojas nurodo kas naudojosi automobiliu KET pažeidimo padarymo metu. Tada nurodytam asmeniui yra skiriama bauda dėl KET nesilaikymo. Fizinis asmuo baudžiamas vietoje, o jam nesant vietoje suformuojamas AN protokolas, kuris išsiunčiamas per sistemą. Visi vairuotojai išaiškinami. Pateiktoje nuotraukoje automobilis pažeidžia KET 150. 5. punkto reikalavimus (pastatytas ant žalios vejos), ANK 417 str. 2 p.”, – papildo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

Drausminimo priemonės yra taikomos, atsižvelgiant į pažeidimo pobūdį. Tai gali būti paprastas įspėjimas, piniginė nuobauda arba paskyros blokavimas. Kartais vairuotojams tenka padengti įvairias kitas išlaidas, susijusias su pažeidimu, pvz. tralo nuoma išgabenimui. Bendrovė taip pat stebi vairuotojų elgesį ir reaguoja į piktybinius ar pasikartojančius įvykius.

„Konkrečiai šiuo atveju, vairuotojui baudą skyrė policija, o automobilis buvo perstatytas vos tik gavus pranešimą. Automobilių parkavimo zonos mūsų platformoje atitinka kelių eismo taisykles ir miesto reikalavimus. Į kelionės kainą įskaičiuotas ir parkavimas mokamose zonose”, – konkretų atvejį, su kurio kreipėsi skaitytojas, pakomentavo „Bolt Drive” atstovas.

Bendrovė pastebi, kad vis dažniau žmonės prašo praplėsti automobilių parkavimo zonas. Žadama, kad į gyventojų prašymus bus atsižvelgiama ir ateityje bus priimti atitinkami sprendimai.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės