Po anksčiau pasirodžiusio „XC40 Recharge“ ir dabar debiutavusio „C40 Recharge“, per artimiausius metus „Volvo Cars“ pristatys dar kelis vien tik elektra varomus modelius.

„C40 Recharge“ reprezentuoja „Volvo“ ateitį ir rodo kuria kryptimi judame, – sako Henrikas Greenas, technologijų padalinio vadovas. – Varomas vien tik elektra ir parduodamas tik internetu su patogiu aptarnavimo paketu, pirkėjams jis bus itin greitai pristatomas. Įsigyti naują „Volvo“ dar niekada nebuvo taip patrauklu.“

Galinė „C40 Recharge“ dalis pasižymi ryškia ir efektinga išvaizda ir susijungia su žemėjančia stogo linija. Priekinė dalis išsiskiria nauja elektrinių „Volvo“ modelių išvaizda su itin pažangią apšvietimo technologiją turinčiais priekiniais žibintais.

„C40 Recharge“ salone sėdima aukščiau nei įprastuose automobiliuose, o interjerą galima pasirinkti iš unikalių tik šiam modeliui siūlomų skirtingų spalvų ir apdailos paketų. Taip pat tai yra pirmas „Volvo“ modelis, kurio apdailoje visiškai nenaudojama oda.

Kaip ir „XC40 Recharge“, „C40 Recharge“ siūlomas su viena geriausių rinkoje multimedijos sistemų, sukurta kartu su „Google“ ir turinčia „Android“ operacinę sistemą. Ji vartotojams leidžia naudotis tokiomis įdiegtomis „Google“ programomis ir paslaugomis kaip „Google Maps“, „Google Assistant“ ir „Google Play Store“ (priklausomai nuo šalies programos ir paslaugos gali skirtis).

Neribotas duomenų kiekis užtikrina itin gerą junglumą, o programinė „C40 Recharge“ įranga bus atnaujinama nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad elektromobilis ir toliau bus tobulinamas net ir išvažiavęs iš gamyklos.

Elektromobilis varomas dviem elektros motorais, sumontuotais priekinėje ir galinėje ašyje, energija yra kaupiama 78 kWh akumuliatoriuje, kurį iki 80 proc. galima įkrauti maždaug per 40 min. Elektromobilis vienu įkrovimu gali nuvažiuoti apie 420 kilometrų (WLTP standartu, laukiama galutinio patvirtinimo), vėliau po nuotoliniu būdu atnaujintos programinės įrangos šis atstumas turėtų dar padidėti.

Elektrinis „C40 Recharge“ bus parduodamas tik internetu. Siekdama sumažinti modelių pasiūlymų sudėtingumą ir akcentuoti patraukliai sukomplektuotas versijas, „Volvo Cars“ radikaliai supaprastino „C40 Recharge“ pasiūlymą.

Kartu su naujuoju „C40 Recharge“ pirkėjai gaus ir patogų priežiūros paketą, apimantį aptarnavimą, garantiją, pagalbą kelyje, draudimą, įkrovimo namuose variantus (daugiau informacijos rasite apsilankę https://www.volvocars.com/intl/v/cars/c40-electric).

„C40 Recharge“ bus pradėtas gaminti šį rudenį ir kartu su „XC40 Recharge“ bus surenkamas „Volvo Cars“ gamykloje Gente, Belgijoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės