"Dėl buvusio snygio sudėtingiausios eismo sąlygos yra rytinėje šalies pusėje, kur pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos su provėžomis, daug kur padengtos pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu", – įspėja kelininkai.

Pranešama, kad šiaurės rytų, pietryčių ir vidurio Lietuvoje daugelyje rajonų susiformavęs plikledis, o mažesnio eismo intensyvumo keliuose puraus sniego sluoksnis siekia iki 10 cm. Keliai yra valomi ir barstomi, tačiau vairuotojų prašoma būti atidiems, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo.

Likusioje šalies dalyje kelių dangos šlapios arba drėgnos, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka su prispausto sniego sluoksniu, provėžoti, slidūs.

Vakaruose eismo sąlygas sunkina rūkas, matomumas sumažėjęs ir vietomis siekia iki 50 metrų.

Vilniaus ir Utenos apskrityse sninga, kitur be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 3 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną vietomis, labiau vakariniuose rajonuose, nedideli krituliai. Vėjas pietų, pietryčių, 8–13 m/s, pajūryje gūsiai 15–17 m/s. Temperatūra išliks nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją