aA
Prieš kelias savaites „Rinkos aikštė“ publikavo straipsnį apie Stankevičių šeimos patirtą košmarą, kuomet ne vietoje pastačius automobilį buvo subadytos mašinos padangos. Po publikacijos į laikraščio redakciją kreipėsi dar ne vienas ir ne du asmenys, kurie pranešė, kad taip pat buvo nukentėję, kai pastatė automobilį P. Lukšio gatvėje. Visi nukentėjusieji teigė, kad tai minėtos gatvės 7-ojo daugiabučio namo gyventojos darbas. Esą taip moteris bando kovoti prieš automobilius nedideliame kieme.
© Rinkos aikštė

Kvietė policiją

„Mus taip pat P. Lukšio gatvėje bandė drausminti tokia moteriškė. Ji aiškiai pasakė, kad svetimiems automobilių šiame kieme nėra ko statyt. Moteris net policiją mums iškvietė, teko aiškintis. Kiek supratome, tai ji taip kovoja prieš svetimus žmones, svetimas mašinas daugiabučio kieme. O juk tų mašinų būna ne viena ir ne dvi, juk tėvai atveža vaikus į „Aviliuko“ darželį, tad tenka palinkti automobilį bent jau kelioms minutėms“, – dėstė su redakcija susisiekusi kėdainietė Romantė.

Sustatė ženklus

Pasirodo, daugiabučio gyventoja nusiteikusi kovoti prieš automobilius daugiabučio kieme. Tik ar tos priemonės yra teisėtos? Moteris prieš kurį laiką buvo sustačiusi savo gamybos ženklus, perspėjančius, kad automobilio prie takelio geriau nestatyti. „Rinkos aikštė“ nuvyko pakalbinti net kelių liudininkų nurodytą moterį, tačiau ši į kalbas nesileido. Moteris paaiškino, kad jei dar kas statys kieme automobilį – ji kvies policiją.

Nesupranta pykčio

Nukentėjusieji ar moters perspėti kėdainiečiai supranta, kad moteris nenori matyti automobilių daugiabučio kieme, nes ten labai mažai vietos. Jų teigimu, būna, kad nutinka taip, kad net sunku apsisukti kieme. Tačiau važinėti juk reikia, automobilius palieka P. Lukšio gatvės7-ojo daugiabučio namo gyventojai, atvyksta tėvai su vaikais į darželį. Judėjimas, pasak vietinių, tikrai didelis, bet kiemas yra visų, ne tik vienos moteriškės nuosavybė.

Peraugo į rimtą kovą

Garbaus amžiaus moteriškė su automobiliais kieme bandė kovoti visaip. Ji bandė įspėti čia automobilius statančius žmones, rašė įvairius raštelius, galų gale pastatė savavališkus ženklus. Tačiau atvykstantieji nekreipė dėmesio. Galų gale vienas žmogus pranešė apie pradurtas padangas. Kėdainietis Kęstutis Stankevičius popietę nuvyko pasiimti vaiko, kuris lanko Kėdainių miesto P. Lukšio gatvėje įsikūrusį darželį „Aviliukas“. Vyriškis kaip visuomet pasistatė automobilį ir nuėjo į darželį. Po kurio laiko grįžęs prie automobilio vyriškis suprato, kad kažkas yra ne taip. Geriau apžiūrėjęs pastebėjo, jog padangoje įsmigęs metalinis daiktas. Nuvykus pas meistrus šie paaiškino, kad padangos specialiai nusmailintais strypais buvo pradurtos tyčia.

Taigi, po šio įvykio visų žvilgsniai ėmė krypti į tą pačią moterį, kuri kovoja prieš atvažiuojančius. Žinoma, už rankos nepagautas – ne vagis, tačiau jei nukentėjusieji kreiptųsi į policiją ir būtų pradėtas tyrimas, moteriai už svetimo turto niokojimą grėstų piniginė bauda.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(22 žmonės įvertino)
3.3636

Top naujienos

Po pragaro Pravieniškėse – šokiruojanti kalinio išpažintis: jie ten kone meldėsi, kad neišgyvenčiau (111)

Pasižiūrėję į Vytautą ir išgirdę jo balsu sunkiai tariamus žodžius nė neįtartumėte, kad...

Ekspertas perspėja dėl naujos aneksijos pavojaus: Putinas čia be vargo susitvarkytų (17)

Buvęs Vladimiro Putino patarėjas Andrejus Illarionovas perspėja dėl naujos aneksijos, kurią...

Įvertino Nausėdos pasiūlymus ir drąsiai rėžė: skurdo su 10 eurų neišgelbėsime (5)

Lietuvos verslo konfederacijos mokesčių komisijos pirmininkas Marius Dubnikovas sako, kad...

Vakarų šalys negali atsistebėti lietuvių sėkme: kaip mums pavyko pranokti patiems save (1)

Vis daugiau valstybių spaudžiamos visuomenės įvesti pakuočių užstato sistemą . Apie tokią...

Saulius Siparis apie naują mylimąją: mes beveik vienmečiai, draugystėmis su mergaitėmis aš netikiu (1)

„Mes esame praktiškai bendraamžiai. Vyrų santykiai su jaunomis mergaitėmis man atrodo visiškas...

Profesorius Stukas paaiškino, kodėl būtina valgyti pusryčius: ryte dažnai daroma klaida situaciją tik pablogina (41)

Pasak Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesoriaus Rimanto Stuko , sunku patikėti, bet...

Ką pasakytų Greta Thunberg Indijoje? Čia yra 150 mln. vairuotojų ir tik 8000 nori elektrinių automobilių (89)

Šią vasarą „ Hyundai Motor Co.“ pristatė pirmąjį Indijos elektrinį visureigį...

Ilgiausia apgultis istorijoje: du dešimtmečius siaubo iškentę miestelėnai maro protrūkio laukė kaip išganymo (15)

Osmanų imperijos karo su Venecijos respublika metu Kandijos miestas (dabar – Heraklionas ,...