Naujas startuolio komandos narys jau ilgiau negu dešimtmetį gilinasi į duomenų ekonomiką ir jos atveriamas galimybes. Per savo karjerą skirtingose kompanijose jis užėmė įvairias pozicijas ir vadovaujamas pareigas – nuo skaitmeninės reklamos ir rinkodaros iki duomenų analitikos ir verslo plėtros projektų.

„Esame įsitikinę, kad technologijų pažanga keičia senus automobilių pirkimo įpročius – pirkėjas turi gauti patikimą, techniškai tvarkingą ir kokybišką prekę, net jeigu automobilis ir yra naudotas“, – sako Gediminas Dijokas, startuolio vadovas.

P. Hameisteris yra dirbęs ir startuoliuose, ir su didžiausiais automobilių prekybos verslais Europoje, tokiais kaip „Mobile.de“ Vokietijoje, „Autobiz“ Prancūzijoje ir „Heycar“, kur vadovavo didelėms komandoms ir buvo atsakingas už bendrus veiklos bei finansinius rezultatus.

„Lietuvos ir viso regiono rinka turi didelį potencialą. Prisijungiu prie komandos, nes visi norime, kad startuolis taptų didžiausiu automobilių pardavėju šalyje, o pirkėjai galiausiai atsikratytų streso ir neigiamų emocijų, kurios iki šiol ilgą laiką buvo susijusios su naudoto automobilio įsigijimo procesu. Nekantrauju pamatyti pokyčius, kuriuos el. prekyba atneša į žmonių santykius visuomenėje ir didina pasitikėjimą vieni kitais“, – sako P. Hameisteris.

Anksčiau šiais metais pranešta, kad Lietuvoje įvairių organizacijų mobilumo poreikius tenkinti praėjo taip vadinamo MaaS (angl. Mobility as a Service, MaaS) segmento produktą siūlanti bendrovė „WeFleet“, taip pat apie savo veiklos pradžią paskelbė automobilių dalijimosi platformos startuolis „Sigvi“.

Šalyje veikia automobilių prekybos platformos „Longo“, „Deals on Wheels“, BRC Autocentras ir kt., automobilius įsigyti vartotojai gali ir per internetinius skelbimų portalus „Autoplius“, „Autogidas“ ir kt., veikia įvarios automobilių dalijimosi platformos kaip „Bolt Drive“, „CityBee“, „Spark“ ir kt.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją