Dabar Vokietijoje papildomai siūlomas „e-tron plus” specialus paketas, numatyta galimybė sudaryti sutartį su ekologiškos elektros tiekėju ir net įkrovimo stotelės įrengimas kliento namuose. Užsakytų automobilių tiekimai prasidės jau šią žiemą.

Audi A3 Sportback e-tron“ pavaros mechanizmą sudaro 1.4 TFSI benzininis variklis ir elektros motoras. Bendra pavaros mechanizmo galia – 150 kW (204 AG). Automobilio kaina Vokietijos rinkoje – nuo 37 900 eurų.

Pagal hibridiniams automobiliams taikomą NEDC metodiką, „A3 Sportback e-tron“ 100 km kelio vidutiniškai sunaudoja 1,5 litrus benzino ir į aplinką išmeta tik 35 g/ km CO2. Vien tik elektra nuvažiuoja 50 km kelio, bendra rida hibridiniu režimu – iki 900 km kelio.

Šiuo automobiliu prekiaujantys „Audi“ įgaliotieji atstovai įpareigoti savo atstovybėse įrengti bent vieną klientams skirtą įkrovimo stotelę. Už papildomą mokestį įkrovimo stotelę galima įsirengti ir namuose. Nusprendus taip daryti, kompanijos elektrikai įvertina esamą namų elektros tinklą ir atlieka būtinus suderinimus, reikalingus saugiam ir patogiam automobilio įkrovimui reikalingos stotelės įdiegimui. Šios priemonės bent iš dalies kompensuoja dabartinį elektromobilio įkrovimo vietų trūkumą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)