Tuo galėjo įsitikinti ir pirmieji plovyklos klientai – „Švaros brolių“ tunelį jau spėjo išbandyti į jį investavęs verslininkas Marius Jakulis Jason. Atidarydamas plovyklą jis kalbėjo: „Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie šio objekto, džiaugiuosi, kad kuriame Lietuvos ateitį kartu. Tai moderni, šiuolaikiška, graži ir pažangiausia automobilių plovykla Lietuvoje ir visoje Europoje. Geras pavyzdys, kas yra Lietuvos ateitis“.

Čia apsilankė ir būrys verslo partnerių, taip pat ir žinomi žmonės, tarp kurių – Rolandas Mackevičius, Mantas Stonkus ir daugelis kitų. Išskirtinį vizitą į plovyklą surengė ir komikas Mantas Bartuševičius, nusprendęs į tunelį įvažiuoti... be automobilio ir palįsti po plovyklos šluostėmis.

Pirma pietinėje Vilniaus dalyje

Gruodžio 1-ąją atsidariusi ilgai laukta plovykla – pirmoji pietinėje Vilniaus dalyje. Ji taps patogiu kasdieniu tranzitiniu tašku Senamiesčio, Naujamiesčio, centro bei jo apylinkių gyventojams.

Naujo dizaino plovyklos pastatą projektavę architektai pirmiausia galvojo apie jo pritaikymą klientams, „Švaros brolių“ inžinieriai patys modeliavo technologinę dalį, rūpinosi jos veikimo mechanizmu. Iki detalių išpildytas ir pats įvažiavimas į plovyklą ar iš jos – naujas tunelis įkurtas greta pagrindinės sankryžos.

Ši plovykla – ir greičiausia šalyje. Automobilį nuplauti joje užtruks vos 96 sekundes.

„Plovykla vienu metu gali aptarnauti gerokai daugiau klientų nei įprastai – įrengėme dvi įvažiavimo juostas, kuriose judėjimas sukasi konvejerio principu: tuo pat metu skirtingais įrenginiais plaunama daug vienas po kito judančių automobilių. Srautai juda sparčiau, nesusidaro kamščiai, aptarnavimas tampa greitesnis“, – sakė „Švaros brolių“ vykdomasis direktorius Ignas Pranskevičius.

Pažangiausios technologijos vienoje vietoje

Rekordinis 96 sekundžių aptarnavimo greitis – tik vienas iš privalumų užimtiems, laiką taupantiems vairuotojams. Technologiškai inovatyvioje tunelinėje plovykloje itin didelis dėmesys skiriamas paslaugų kokybei – čia naudojamos išskirtinai parinktos automobilius saugojančios ir puoselėjančios cheminės valymo priemonės, įmontuotos minkštos naujo dizaino šluostės.

Priklausomai nuo pasirinktos programos, tunelyje apsilankęs automobilis bus ne tik nuplautas, bet išdžiovintas naudojant extra paslaugą – nusausintas naudojant 20 modernių džiovintuvų ir šluosčių. Rasų g. plovykloje ima veikti ir dar viena rinkos naujovė – padangų blizginimas. Unikalios technologijos dėka padangos atrodys lyg iš salono – ims blizgėti, įgaus hidrofobinių savybių, prie jų nekibs purvas, galiausiai pati juoda spalva taps intensyvesnė.

„Siekėme sukurti pavyzdinį plovyklos modelį, kuriame susijungtų moderniausia įranga ir profesionalus aptarnavimas. Patys sau kėlėme aukščiausius reikalavimus, tikimės, kad tai įvertins ir vairuotojai. Džiaugiamės, kad atidarę pirmąją plovyklą pietinėje Vilniaus dalyje galime prisidėti ir prie viso miesto švarinimo – juk skirdami daugiau dėmesio savo automobiliui, taip auginame bendrą švaros kultūrą“, – sakė I. Pranskevičius.

Švaros mėnuo formuoja naujus įpročius

Prie jos kūrimo dabar gali prisidėti kiekvienas – pirmąją žiemos dieną atsidariusi nauja tunelinė plovykla visą gruodį skelbia švaros mėnesiu ir kviečia drauge keisti įpročius. Iki pat metų pabaigos automobilį nusiplovus VIP programa, VIP abonementą bus galima įsigyti perpus pigiau, pasinaudojant 50 proc. nuolaida.

„Esame įpratę reguliariai rūpintis asmenine higiena, tačiau to labai norėtų ir mūsų automobiliai. Jų plovimas, nuolat palaikoma švara turėtų tapti įpročiu – todėl turint abonementą nebereikia sukti galvos ir iš anksto planuoti, nusiplauti automobilį tampa patogu tiesiog važiuojant pro šalį“, – kalbėjo I. Pranskevičius.

Naująją plovyklą vilniečiams bendrovė pristatė taip pat švęsdama švarą: lapkritį aplinkinėse Rasų ir Drujos gatvėse „Švaros brolių“ specialistai savo iniciatyva valė grafičius nuo pastatų fasadų.

Švaros broliai“ yra didžiausias Lietuvoje specializuotas automobilių plovimo ir patalpų valymo tinklas, jau du dešimtmečius teikiantis visapusiškas švaros paslaugas. Bendrovė valdo savitarnos plovyklų, švaros centrų ir itin pažangių tunelinių plovyklų tinklą penkiuose Lietuvos miestuose.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)