Vilnietė Simona į redakciją kreipėsi atsiųsdama kelias nuorodas – skelbimų portalo ir elektroninio varžytinių bei aukcionų portalo. Vairuotoja pasakojo, kad sugedus tėvų automobiliui nusprendė paieškoti transporto, kuriuo tėvai galėtų naudotis laikinai, o tam peržiūrėjo ne tik skelbimus automobilių skelbimų portaluose, tačiau ir pasidomėjo, ką galima įsigyti aukcionuose. Moteris teigė, kad čia jos akį patraukė vienas skelbimas.

„Tėvai ilgą laiką važinėjo su „Škoda“, planavo atsinaujinti, tačiau netikėtai sugedus turėtam automobiliui nusprendėm kol kas paieškoti tokio pat „Superb“ modelio. Pravertusi visus skelbimus pamačiau, kad tas pats automobilis, su tokiomis pat nuotraukomis parduodamas ne tik autopliuse, bet ir aukcione. Skirtumas tik toks, kad aukcione pradinė kaina yra 2200 eurų, o autopliuse už tą patį automobilį prašoma 3500 eurų, be to, skelbime rašoma, kad automobilis parduodamas Kaune“, – pasakojo skaitytoja.

Parduodamas automobilis

Varžytinių ir aukcionų portale skelbiama, kad kontaktinis asmuo – Lietuvos banko atstovas Raimundas Savickas, su kuriuo susisiekus „Delfi“, jis patikino, kad patys banko atstovai jokio papildomo skelbimo nekėlė, o iki „Delfi“ skambučio nė nežinojo, kad toks skelbimas egzistuoja.

„Mes parduodame automobilį „Registrų centro“ aukcionų portale, šio automobilio aukcionas vyks šį ketvirtadienį ir penktadienį, todėl dar neaišku nei kokia bus jo galutinė kaina, nei kas jį nupirks. Pirmą kartą girdžiu apie tokį skelbimą, kažkas, matyt, žaidžia taip. Šiuo portalu pirmą kartą naudojamės, todėl anksčiau tokių situacijų taip pat neturėjom“, – komentavo R. Savickas.

Paskambinus skelbimų portale nurodytu telefono numeriu pardavėjas, neslėpė, kad šis automobilis priklauso ne jam, o įmonei, kuri šį automobilį parduoda aukcione.

Parduodamas automobilis

Tiesa, Lietuvos banko atstovai teigė, kad sužinoję apie tokį tarpininkavimą kreipėsi dėl jo pašalinimo. Po kelių valandų po „Delfi“ kreipimosi į Lietuvos banką skelbimas buvo pašalintas.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos