Savaitgalį, liepos 11 dieną, „Rally Žemaitija 2020“ aistruoliai bus ne tik lenktynių dalimi, kaip žiūrovai, tačiau turės galimybę ir patys bent trumpam tapti profesionalaus ekipažo dalimi. Keleivių laukia pats tikriausias „Rally Žemaitija 2020“ greičio ruožas iš viso 7,2 km ilgio (3,6 km pirmyn ir 3,6 km atgal). Kiekvienas išbandęs save sportiniame automobilyje turės galimybę gauti šį nuotykį menantį vaizdo įrašą.

„Tai puiki proga kiekvienam ištikimam ralio gerbėjui pačiam pabūti šturmano vietoje. Žiūrovai pamatys, kaip automobilis valdomas staigiuose posūkiuose, kaip profesionalas reaguoja ekstremaliose situacijose į netikėtas kliūtis kelyje. Iki šiol gerbėjai tik iš šono stebėdavo kaip važiuoja sportininkai, o dabar ir patys galės tai pamatyti iš vidaus“, – sako Europos čempionas ir šio „Rally Taxi“ organizatorius Aurelijus Simaška.

Jau šį savaitgalį „Rally Žemaitija 2020“ liepos 11 d., nuo 10 iki 14val. Petrališkės greičio ruože vyks „Rally Taxi“. Nuoroda kur atvykti rasite čia.

Sportininkas keleivius vėžins „Mitsubishi Lancer“ EVO 8 ir EVO 9 automobiliais, kurie yra paruošti dalyvauti ralio varžybose. Aurelijus Simaška – pirmasis lietuvis Europos kroso čempionas, tapęs pavyzdžiu ne vienai jaunesnių vairuotojų kartai, dabar savo patirtį perduos ir visiems norintiesiems.

„Rally Taxi“ renginį organizuoja įmonė UAB „Euroracing“. Visi norintys pravažiuoti turi atvykti į Petrališkės greičio ruožą. Visos kitos sąlygos puslapyje www.rallyzemaitija.lt

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos