Galingiausioje, „Supersport“ klasėje, finišavęs antras, latvis Juris Zalanis nuo lyderio atsiliko 4,88 sek., o „Superbike” klasėje nuo esto Hanno Velto, savo artimiausio konkurento, Š. Pladas atitrūko net 16,47 sek.

Lietuvos lenktynininkai iškovojo ir pirmas vietas kitose trijose klasėse. Darius Varnas buvo greičiausias gausiausioje, „Pretendent“ klasėje, „Rookie 600” niekas neprilygo Danui Putrai, o pirmas tarp „Rookie 1000“ - buvo Marius Šliažas, atstovaujantis Latvijos „Motoaplis“ komandai.

Lietuvos plento žiedo motociklų čempionato (LPŽMČ) I-o etapo įskaitoje lyderių pavardės visose klasėse, išskyrus „Rookie 1000”, tos pačios. Čia paskutiniuose distancijos ratuose Antanui Kasparaičiui kliudžius latvio Mario Duričio motociklą ir šiam išlėkus iš trasos, lietuvio rezultatas buvo anuliuotas ir LPŽMČ įskaitoje pirma vieta atiteko Deiviui Peteriui („Navas Racing“). Antroje vietoje – Žydrūnas Bukauskas, o trečias – Edvinas Gečiauskas.

Lenktynės nesėkmingai baigėsi ir į prizinę vietą „Superbike“ klasėje pretendavusiam „Coffee Racers“ atstovui Alvydui Nartautui – nesuvaldęs motociklo jis išlėkė iš trasos. Kaip ir tikėtasi, LPŽMČ „Superbike“ klasėje 2-ą vietą iškovojo gerą tempą demonstravęs ir lyderiams ant kulnų lipęs „Dolce Moto“ atstovaujantis Donatas Sivickis, puikų rezultatą parodė 3-ią vietą užėmęs Nerijus Liaudanskas („XXL Motorsport“).

Tarp 55-ių tarptautinėse plento žiedo motociklų lenktynėse „Dolce Moto“ taurei laimėti ir LPŽMČ dalyvavusių motociklininkų žiūrovai išvydo ir dvi merginas. Anot lenktynių organizatoriaus Manto Vyborno, nors latvė Vineta Sartaputna („Pretendent“) ir suomė Miisa Suhonen („Rookie 600”) ir užėmė paskutinias vietas savo klasėse, bet greitį trasoje išvystė visai neblogą. M. Suhonen laiku lenkė net keletą vyrų konkurentų, deja, dėl klaidos starte gautos 20 sek. baudos nustūmė ją į rezultatų lentelės galą.

„Šiemet pirmos sezono lenktynės nustebino kaip niekada dideliu falšstartų skaičiumi, akivaizdu, kad sportininkai itin skubėjo pajusti lenktynių skonį. Ne visiškai pavyko Š. Plado pasirodymas – „užsiožiavo“ jo naujas „Supersport“ klasės „Yamaha R6“, tad trasoje jam teko pasikliauti „Suzuki “ motociklu. Tačiau kaip rodo rezultatai, įgūdžiai vis tik svarbiau siekiant pergalės“, - po renginio sakė „Dolce Moto“ klubo vadovas M. Vybornas, dėkingas tiek dalyviams, tiek žiūrovams, susirinkusiems palaikyti lenktynininkų.

Kitas, jau ketvirtus metus organizuojamų, tarptautinių plento žiedo motociklų lenktynių „Dolce Moto“ taurei laimėti etapas vyks rugpjūčio pabaigoje Kačerginės „Nemuno žiede“. Lenktynių metu vyks ir 6-as Lietuvos plento žiedo motociklų lenktynių čempionato etapas.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos