Iki renginio likus kelioms dienoms Marijampolės „Drift Arena“ trasoje verda pasiruošimo darbai. Organizatoriai tikisi, kad čia bus spėta pakabinti vaizdo kamerą, kuri transliuos važiavimus iš viršaus, tad tiek dalyviai, tiek teisėjai galės matyti važiavimus kitu rakursu. Dalyviams tai padės analizuoti savo pasirodymą, o teisėjams – skirti balus dalyvaujantiems varžybose.

Į renginį galės pateikti ir žiūrovai, tačiau organizatoriai primena, kad jie turės laikytis bazinių COVID-19 reikalavimų – išlaikyti atstumus, dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

Šeštadienį trasoje vyks treniruotės ir „Drift Taxi“ važiavimai, kuriuose žiūrovai galės pasivažinėti sėdėdami greta jų mėgstamo sportininko. Kadangi žiūrovų skaičiui apribojimų šiuo metu nėra, organizatoriai tikisi, jog atslūgus karščiams tai bus puikus ilgojo savaitgalio pratęsimas.

Didžioji varžybų diena – sekmadienis. Čia iki popietės taip pat vyks treniruotės, po jų veiksmas persikels į kvalifikaciją, o galiausiai renginį vainikuos poriniai važiavimai. Juose dalyvius vertins trys teisėjai, puikiai žinomi šoninio slydimo meistrai Timas Simniška, Valdas Vindžigelskis ir Mantas Kulvinskas.

Antrame etape trasa bus panaši į praėjusių varžybų, tačiau šįkart dalyviai distanciją turės įveikti važiuodami priešinga kryptimi. Beje, šiame etape organizatoriai nusprendė dalyviams leisti naudoti kiek platesnes, 225 pločio padangas. Taip nuspręsta todėl, kad trasa yra išties saugi ir galima dalyviams leisti naudoti platesnes ir daugiau sukibimo generuojančias padangas.

Po visų keturių etapų trijų geriausių sportininkų laukia 1500 Eur prizinis fondas, kurį įsteigė pagrindinis renginio rėmėjas. Už šį laimėjimą geriausiai pasirodę pilotai galės įsigyti automobilių prekių iš elektroninės „Iron Wolf Parts“ parduotuvės. Vos daugiau nei pusę metų veiklą vykdantis vienas iš organizatorių „Iron Wolf Parts“ jau spėjo palikti rėžį Lietuvos automobilių sporte, o įmonės atstovai džiaugiasi, kad gali prisidėti prie saugaus Lietuvos automobilių sporto vystymo.

Organizatorių skaičiavimais, renginyje pasirodys iki 50 dalyvių iš įvairaus pajėgumo lygų – „Street“, „Semi Pro“ ir „Pro“. Čia jau praėjusį kartą buvo galima išvysti tokius pilotus kaip Andrius Čibirka, tad renginyje pakaks vietos ir naujokams, ir šoninio slydimo karaliams.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)