Dalyvių sąraše galima rasti visą Lietuvos ralio elitą – paraiškas pateikė Vaidotas Žala su Andriu Malnieku, ralio vardo partneris Martynas Samsonas su Ervinu Snitku, Vladas Jurkevičius su Aisvydu Paliukėnu, Dominykas Butvilas su Renatu Vaitkevičiumi, Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu, Vytautas Švedas su Žilvinu Sakalausku ir daugelis kitų ekipažų, kuriuos įprastai galima matyti Lietuvos ralio varžybose kovojant dėl aukščiausių vietų absoliučioje įskaitoje.

Į Rokiškį atvyks ir keletas užsienio sportininkų. Daugiausiai intrigos kovoje dėl bendrosios įskaitos pozicijų įneš ekipažas iš Ukrainos – Valerijus Gorbanas su Sergejumi Larensu. Jie čia startuos WRC kategorijos „Mini Cooper“ automobiliu. Beje, šis duetas norą lenktyniauti „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose buvo pareiškęs ir pernai, tačiau tąkart dėl pandemijos sukeltų judėjimo apribojimų ekipažui planų teko atsisakyti. Tačiau Rokiškio krašto žvyrkeliai šiam Ukrainos ekipažui tikrai pažįstami – jie čia periodiškai rengia privačius testus.

Dar vienas greitas ekipažas, pretenduosiantis į aukščiausias bendrosios įskaitos pozicijas – lenkų Roberto Kociko ir Sebastiano Wacho duetas. Jie su „Ford Fiesta R5“ automobiliu Lietuvoje lenktyniauja jau ne pirmą sezoną.

Šiais metais „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose ir vėl pasirodys du ekipažai iš Latvijos, kurie čia startuos žiūrovų simpatijas jau pelniusiomis „gazelkomis“. „GAZ 53A“ ir „GAZ 3503“ ralio sunkvežimius čia vairuos Maris Dzerve ir Maris Renskumbergs bei Agris Freimanis su Andriu Pšečenko.

Tradiciškai į Rokiškį atvyksta šių varžybų senbuviai iš Vokietijos Conradas Rudingeris bei Aaronas Jungnickelis. Jie startuos „Lada 2105 VFTS“ automobiliu. Vienas ekipažas atvyksta ir iš Rusijos. Su BMW M3 čia važiuos Viktoras ir Igoris Leontevai.

Iš viso „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose pasirodys septynių šalių atstovai – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Lenkijos, Rusijos ir Vokietijos.

Daugiau informacijos apie rugpjūčio 6-7 dienomis įvyksiančias „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybas rasite organizatorių interneto puslapyje www.samsonasrally.com.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės