Šių metų komandą ir jos automobilius pristatęs šeimyninis Šeinauskų duetas akcentavo, kad „RR Team“ vardas ir toliau šmėžuos automobilių sporte. Tačiau naujienos nėra vien kardinalus automobilių dizaino ir spalvų pasikeitimas. Renaldas Šeinauskas atskleidė, kad 2023-iaisiais metais jis didžiausią dėmesį skirs Lietuvos rekordų gerinimui. Jų sportininkas jau turi suplanavęs du ir intensyviai ruošiasi šių užmojų įgyvendinimui.

„Šių metų mano planai – mažiausiai du rekordai. Tai bus mano prioritetas šiemet. Apie juos plačiau pranešime vėliau, tačiau vienas iš jų tikrai bus šuolio į tolį rekordas. Jam jau esame paruošę automobilį, visiems žinomą BMW 1,8 turbo. Jo variklis pastumtas atgal, padarytas kitoks svorio centras, kad automobilis nekristų ant nosies, o galėtų skristi. Parodysime, kad „RR Team“ mechanikai sugeba sukurti tinkamą techniką tokiems projektams.

Greta dviejų rekordų turėsime ir dar vieną renginį. Tai bus „Gymkhana“. Kas tai yra visi automobilių sporto gerbėjai tikrai žino. Tai ekstremalūs triukai su automobiliu ir būtent šį renginį planuojame Panevėžyje. Tai viena iš mano svajonių surengti tokį šou“, – sakė Renaldas Šeinauskas, pridūręs, kad formos palaikymui taip pat ketina startuoti ir keliuose Lietuvos automobilių ralio čempionato etapuose.

Tuo metu Renaldo Šeinausko žmona Katažina veiklos ralyje turės gerokai daugiau. Ji startuos visuose Lietuvos automobilių ralio čempionato etapuose kaip saugos funkciją atliekančio nulinio ekipažo vairuotoja.

Kaip tvirtina lenktynininkė, tai yra jos svajonės išsipildymas, tačiau toks sprendimas išpildys ir dar vieno žmogaus svajonę. Katažinai šturmanaus septyniolikos metų jaunuolis, turintis negalią, Emilijus Andrulis, bet beprotiškai degantis meile raliui ir „RR Team“ komandai.

„Pagalvojome, kodėl gi neįgyvendinus dviejų svajonių vienu metu? Aš visuomet buvau šturmanė ir vairuoti nelabai mokėjau, bet labai norėjau išmokti. Tai buvo mano svajonė ir būtent ją dabar pildysiu šį sezoną.

O man šturmanausiantis vaikinukas irgi turėjo svajonę būti arčiau ralio, todėl pakvietėme jį būti šturmanu. Mūsų kelias bus gal ir nelengvas, bet tikiu, kad labai smagus. Tai tuo pačiu yra netgi tokia savotiška socialinė misija šviesti ir motyvuoti jaunimą, kad ribų nėra niekam ir viską galima pasiekti. Visos ribos – tik mūsų galvose“, – sakė Katažina Šeinauskienė.

Komanda taip pat planuoja lankytis ir Lietuvos mokyklose, ugdymo įstaigose ir savo sėkmės istorijas pasakoti jaunimui bei taip juos motyvuoti siekti savo svajonių ir netgi išmokyti verslumo pagrindų, kurie leistų dėti pirmuosius žingsnius automobilių sporte.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės