Tikra lenktynių trasa daug kam skamba baugiai, bet varžybų organizatoriai tikina, kad bijoti reikėtų ne mėgėjiškų varžybų, bet vairavimo gatvėje neturint pakankamai įgūdžių.

„Didelė dalis vairuotojų niekada nėra atsidūrę ekstremalesnėje situacijoje, kai reikia staigiau stabdyti, greitai pasukti, pajusti slystantį automobilį, o paslydus išlaikyti automobilio kontrolę savo rankose“, – teigia renginio organizatoriai.

Winter Games

Būtent specialiai paruoštos sprinto ir slalomo trasos su įvairiomis stabdymo zonomis padeda kiekvienam dalyviui tobulinti vairavimo įgūdžius ir geriau susipažinti su savo kasdieniniu automobiliu.

„Tam, kad semtis patirties būtų įdomiau, dalyvių laikai yra matuojami profesionalia laiko matavimo įranga, kuri leidžia matyti kiekvieną važiavimo įveikimo laiką. Taip galima pasivaržyti ne tik su kitais, bet ir su savimi, matant, kaip gėrėja važiavimų laikai“, ¬– pasakoja renginio organizatoriai.

Winter Games

Taip pat dalyviai yra skirstomi į klases pagal automobilio varomuosius ratus, o pradedantiesiems dalyviams yra paruošta atskira naujokų klasė.

Pirmas šio sezono etapas vyks jau lapkričio 27 dieną.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją