CIK-FIA Europos čempionato trečiojo etapo varžybos ir „CIK-FIA Karting Academy Trophy“ antrojo etapo lenktynės, kuriose varžosi kylančios kartingo žvaigždės, vyko birželio 24-26 dienomis, Portimao mieste veikiančioje modernioje Algarvės lenktynių trasoje.

Pietų Europos saulės įkaitintas kartodromas buvo sėkmingas lietuviui. Kaip pasakojo trylikametį sportininką į Portugaliją lydėjęs tėvas Virginijus Vaškelis, Kasparas visą lenktynių savaitgalį demonstravo užtikrintą važiavimą.

„Kvalifikacinių važiavimų metu Kasparas buvo septintas. Viename hite buvo ketvirtas, kitame – penktas. Pusfinalį pradėjo iš septintos vietos, o baigė – penktu. O finalo startas buvo neįtikėtinas – Kasparas startavo iš penktos pozicijos, tačiau jau po antro posūkio jis jau buvo pirmas ir lenktynių lyderiu išbuvo šešis ratus“, – pastebėjimais iš lenktynių dalijosi K. Vaškelio tėvas.

„Komanda tikrai patenkinta Kasparo važiavimu. Jis puikiai startavo. Ir visa laiką, iki pat lenktynių finišo, demonstravo brandų važiavimą, strategiškai vertino situaciją trasoje“, – savo auklėtinio važiavimu džiaugėsi jau trečius metus K. Vaškelį treniruojantis kartingo pedagogas Tadas Vaitkevičius.

K. Vaškeliui dabar yra trylika metų, tačiau pirmą kartą prie gokarto vairo jis sėdo šešerių. Dabar, pasak ekspertų, jis yra vienas iš perspektyviausių mūsų šalies kartingo lenktynininkų. Jau septynmetis jis iškovojo pirmas taures, sulaukęs dešimties metų K. Vaškelis tapo Baltijos taurės nugalėtoju „Mini“ klasėje, po metų, 2014-aisias, jis tapo Lietuvos čempionu „Open Junior“ klasėje.

Dabartiniai K. Vaškelio tikslai – sėkmingi startai Europos trasose. Kaip pastebi treneris ir sportininko šeimos nariai, tai rodo nusitaikymą į pačius aukščiausius rezultatus.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)