„Bus labai įdomi patirtis. Kiekvienas komandos narys turės pasitelkti visas žinias ir patirtį. Tik atvykus tapo žinoma, kad tarp begalės komandų, fantastinių automobilių, varžysimės ir su didžiausiomis auto sporto žvaigždėmis. Šis sportas tuo ir nuostabus“, – sako R. Kupčikas.

Anot jo, jau rytoj prasidės komandų treniruotės trasoje, o po jų vėliau – vyks kvalifikaciniai važiavimai, kuriose kiekvienas pilotas turės parodyti tai ką sugeba per 15 minučių. Kvalifikacijos vietą lems – sumuojami geriausi komandos pilotų laikai.

Rytoj debiutuojančią lietuvių komandą sudaro Domas Raudonis, Tautvydas Rudokas, Eduardas Klepikas ir Robertas Kupčikas, su geriausiais pasaulio automobilių sporto meistrais jie varžysis su vienu galingiausiu sportiniu „Porsche 911 GT3 CUP”.

„Vienas nuostabiausių sportinių automobilių įpareigoja parodyti mūsų komandos meistriškumą ir pateisinti kylanti Lietuvos, kaip auto sporto šalies vardą. Tad padarysime viską, kad namo grįžtume dar daugiau patyrę, naujomis žiniomis ir įkvėpti tęsti tai ką pradėjom – kovoti už Lietuvos vardą ir himną, pasaulio lenktynių trasose“, – sako jis.

„Hankook 12 H” lenktynės, po kvalifikacinės atrankos, prasidės šeštadienį ir bus tęsiamos sekmadienį, jas skaidant per dvi dienas. Šeštadienį komandos kausis 6,5 valandos, o sekmadienį – 5.5. Lietuvių „Porsche Baltic” komanda varžysis kaip „AM driver“ kategorijos atstovai, 992 – AM klasėje.

Mugello lenktynių trasa (Autodromo Internazionale del Mugello) yra įkurta Scarperia e San Piero mieste, Italijoje. Šios trasos ilgis siekia 5,245 km (3,259 mylių), ją sudaro 14 posūkių ir 1,141 km (0,709 mylios) ilgio tiesioji. Trasos stadionas talpina net 50 tūkst. lenktynių fanų ir komandas palaikančiųjų.

„24 H lenktynės“ – tai „Creventic“ klubo organizuojama tarptautinė ilgų nuotolių lenktynių serija garsiausiose pasaulio trasose, kuriose įprastai vyksta ir Formulės 1 lenktynės. Dalis šios serijos lenktynių tęsiasi 24 val., pvz., Portimao (Portugalija), Barselonoje (Ispanija), Sebringe (JAV), Dubajuje (JAE). Kitos trunka 12 valandų – Mugello, SPA, Hockenheime.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją