„Laukia labai įtempta kova – visi startuosiantys varžovai labai stiprūs, nors jų šiame etape ir mažai. Tarp šitų dalyvių net būti paskutiniais nėra gėda“, – prieš startą kalbėjo Antanas Kanopkinas.

Sportininkas bendroje įskaitoje užima antrą vietą su 56 taškais, tačiau už jo esantis prancūzas Gaetan Martinez turi net 55, o ketvirtoje vietoje esantis lenkas Rafal Jawien – 52 taškus.

„Pirmą, antrą ir trečią vietas užėmę sportininkai gauna atitinkamai 30, 25 ir 20 taškų, tad akivaizdu, kad kova vyks kiekviename kilometre, nes tai daugeliui sportininkų reikš ne tik galimai iškovotą taurę šiame etape, bet ir atitinkamą poziciją bendroje, iš kelių etapų susidarančioje įskaitoje. Šio etapo statymai gerokai aukštesni nei praėjusių“, – kalbėjo A. Kanopkinas.

CFMOTO komanda

Kitas „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkas, Adomas Gančierius, prieš startą gan užtikrintai užima pirmąją vietą bendroje lentelėje su 85 taškais, bet atsipalaiduoti tikrai negalima.

„Paskaičiavus viską, privalau užimti ne žemesnę nei penktą vietą, kad išsaugočiau lyderio poziciją. Pažiūrėjus į tai, kokio lygio varžovai stos prie starto linijos, tai tikrai neskamba kaip lengva užduotis“, – mintimis dalijosi A. Gančierius.

Sportininkas pasakojo, kad prieš pat išvykstant į Rumuniją jį užpuolė rudeniškas peršalimas, tad iki starto sekmadienį bandantis kiek įmanoma labiau išsigydyti, nes prasta savijauta labai sumažina ištvermę bei susikaupimą, o tai šiame ralyje itin svarbu.

Visa puokštė skirtingo ralio patirčių

Per ateinančią savaitę sportininkų „Balkan Offroad Rallye“ laukia vienas kvalifikacinis greičio ruožas bei penkios dienos, pilnos sportinio važiavimo. Organizatoriai pasakoja, kad Rumunija yra itin palanki šalis tokio tipo renginiams, mat per savaitę dalyviams teks patirti pačią įvairiausią kelio dangą.

Pagal kelio knygą sportininkai turės naviguoti tiek kalnais, tiek lygumomis, o kiekvieną dieną juos lydės ypatingo grožio vaizdai. Tiesa, nors žiūrovams tai ralį padaro tik įdomesniu, „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai neslepia, kad kalnuotos ir ypatingai gražios vietovės lenktynių metu dažniausiai reiškia tik didesnį nuovargį ir didesnę klaidų tikimybę, bet būtent tokiems iššūkiams komanda ir ruošiasi.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją