„Ir sportininkus, ir automobilių sporto gerbėjus kviečiame savo kalendoriuose rezervuoti 2021 metų liepos 14-17 dienas tradiciniam susitikimui didžiausiame šalies vasaros kurorte, kur vyks jau 22-osios „Aurum 1006 km lenktynės“, – ragina pagrindinis lenktynių festivalio organizatorius, „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis.

Pasak D. Jonušio, jei šiemet, padedant ištikimiems rėmėjams ir bičiuliams, itin nelengvomis sąlygomis, pavyko surengti lenktynes, patikusias ir patiems lenktynininkams, ir žiūrovams, abejoti netenka, jog kitąmet jų kokybinė kartelė kils tik į viršų, o renginys padovanos ir naujų rekordų, nekalbant jau apie ilgam įsimenančias akimirkas.

Organizatoriai neslepia, jog apie 2021 m. liepos 14-17 dienomis vyksiančias maratonines lenktynes darni jų komanda pradėjo galvoti nepraėjus nė mėnesiui po šiemetinių.

„Kiekvienos lenktynės mums, jų rengėjams - didžiausias ir atsakingiausias metų egzaminas, rengdamiesi kuriam negailime jėgų ir pastangų sukurti tiek patiems sportininkams, tiek žiūrovams įspūdingą, įsimenančią šventę, skatinančią atvykti į Palangą ir kitais, ir dar kitais metais“, – tikina D. Jonušis.

„Vasaros viduryje vyksiančios tradicinės „Aurum 1006 km lenktynės“ į Palangą neabejotinai sukvies gausų būrį automobilių sporto mėgėjų, – įsitikinęs Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. – O palangiškiai, kaip visuomet, svetingai pasitiks kiekvieną atvykusįjį ir pakvies ne tik pasigrožėti greičio ir adrenalino kupinu renginiu, bet ir pasivaikščioti po Palangą, pailsėti prie jūros bei apsilankyti per metus atnaujintose bei daugelio kurorto svečių dar neatrastose viešosiose erdvėse.“

Pasidžiaugus automobilių lenktynėmis ir gausiomis jas lydinčiomis atrakcijomis kurorto šeimininkai ragina apsilankyti ne tik pamėgtose vietose, bet ir įvertinti kurorto naujoves : restauruotą, spalio 17-ąją kultūros bendruomenei duris atversiančią medinę Kurhauzo dalį, apžiūrėti Šventosios miestelio naująją, modernią aikštę, kurioje, kaip ir lenktynėse, veiklos ras ne tik suaugusieji, bet ir mažieji. O vakare, besileidžiant saulei, nepraleisti galimybės pasivaikščioti plačiais kurorto paplūdimiais ir palydėti į jūrą besileidžiančią saulę.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos