Italas varžybas pradėjo iš septintos vietos, bet po kurio laiko įveikęs abu „Honda“ sportininkus išsiveržė į priekį ir finišo liniją kirto pirmas. „Ducati“ komandai tai – pirma pergalė Barselonos trasoje nuo 2007 metų ir pirmas kartas nuo 2010 m., kai jos atstovas iškovojo dvi pergales iš eilės.

Po starto penktame trasos posūkyje į priekį įsiveržė kitas „Ducati“ ekipos lenktynininkas Jorge Lorenzo. Ispanas pirma vieta džiaugėsi ne ilgai. Po kurio laiko sportininkas iš pirmos vietos nukrito į šeštą poziciją.

Aštuntame lenktynių rate A. Dovizioso aplenkė Marcą Marquezą ir pakilo į antrą vietą. Sportininkams pradėjus 17-ą ratą, italas pirmame posūkyje įveikė Danį Pedrosą ir įsiveržė į priekį.

Kitame rate D. Pedrosa prarado dar vieną poziciją. Kovoje dėl antros vietos jį įveikė komandos draugas M. Marquezas.

A. Dovizioso iki finišo sėkmingai išsilaikė pirmoje vietoje ir iškovojo pergalę artimiausią varžovą aplenkęs daugiau nei 3 sek.

Šį savaitgalį net penkis kartus nuo motociklo kritęs M. Marquezas lenktynes Barselonoje baigė antroje vietoje. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo antrasis „Honda“ komandos lenktynininkas D. Pedrosa.

Trumpai lenktynėse pirmavęs J. Lorenzo šį kartą finišo liniją kirto ketvirtoje vietoje, o penketuką užbaigė varžybų pabaigoje komandos draugą aplenkęs Johannas Zarco.

Šį savaitgalį greičiu negalėjo pasigirti abu „Yamaha“ ekipos lenktynininkai. Valentino Rossi varžybas Barselonoje baigė aštuntas, o čempionato lyderis Maverickas Vinalesas – dešimtas. Ispanas lenktynininkų įskaitoje prieš A. Dovizioso pirmauja tik septyniais taškais.

Rezultatai: vieta, lenktynininkas, komanda, laikas

1. Andrea Dovizioso Ducati 44:41.518